Ovülasyon Testim Pozitif mi??

Bu ay ovülasyon testinde başka yumurtlama gördünüz mü peki
Evet 11. Gün yine pik gibiydi.
Hiç fikrim yok genelde adete yakın ovulasyon testinin pik yapması gebelik var demek. Ama sizin negatif çıkmış. Gebelik testini ne zaman yaptınız bir de kan verin daha net belli olur
Bu sabah ilk idrarla yaptım önce negatifti sonra coook silik kuruma çizgisi gördüm 2 saat sonra falan. Negatif yani

Evet bence de olmaz kafam çok karıştı adet olmam gereken bir dönemde yumurtlamam mumkun mu ki
Üzülerek söylüyorum ki geçen ay bendede böyle oldu adetim gelmesi lazım gelmiyor ve ovulasyon yapıyorum hep pik en son artık adet oldum ve hormon testi baktırdım lh hormonum 19 çıkmıştı adetin 2. Günü. Pkos olduğumuz için lh hormonunun ne zaman azalıp ne zaman arttığını anlamıyoruz

Üzülerek söylüyorum ki geçen ay bendede böyle oldu adetim gelmesi lazım gelmiyor ve ovulasyon yapıyorum hep pik en son artık adet oldum ve hormon testi baktırdım lh hormonum 19 çıkmıştı adetin 2. Günü. Pkos olduğumuz için lh hormonunun ne zaman azalıp ne zaman arttığını anlamıyoruz
Bizim de şanssızlığımiz bu pcos 😔 bekleyeceğiz başka çaresi yok maalesef. Hayırlısı ne diyelim

canım evet pik olmuş eğer bugün ve ya yarın silikleşirse çatlamış demektir iki gün arayla değerlendir
Bende bugün yaptım ama pik değil demi sanırım testim

Eklentiler

• IMG_20240310_153853.jpg
    IMG_20240310_153853.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 9
X