Ovülasyon testime bakar mısınız lütfen 🙏 🥹 ilk defa bu ay deniyorum

BUSSU_

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
115
16
Eki Görüntüle 3356442
Merhaba kızlar, bu ay ovülasyon denemeye başladım, sanki regli bitiminde yaptığım ovülasyon pozitif gibiydi değerlendirdim şimdi yine 2 gündür t çizgisi koyu çıkıyor. bilgisi olan destek verebilir mi lütfenn

İki kere yumurtlamış olabilirsiniz, adet sonrası çok yaygın değil ama imkansız da değil. Yine değerlendirin siz bugünleri.

Eklentiler

• IMG_7945.jpeg
    IMG_7945.jpeg
    19,7 KB · Görüntüleme: 14
Ilk eklediğiniz resimde netlik biraz bozuk o yüzden 7.gündekini tam anlayamadım biraz koyu ama. Bugünkü testinizin ise pik olduğu aşikar. Silikleşmeye başladığında çatlama da olmuş demektir, silikleşme sonrasında test yapmayı bırakabilirsiniz. Bir de hani sadece bir görevmiş gibi düşünerekten yapmamanızı tavsiye ederim. Pik günleri, çatlama ve çatlama olduktan sonraki 1-2 gün verimli zamanlardır. Hayırlısıyla olur inşallah.

Ilk eklediğiniz resimde netlik biraz bozuk o yüzden 7.gündekini tam anlayamadım biraz koyu ama. Bugünkü testinizin ise pik olduğu aşikar. Silikleşmeye başladığında çatlama da olmuş demektir, silikleşme sonrasında test yapmayı bırakabilirsiniz. Bir de hani sadece bir görevmiş gibi düşünerekten yapmamanızı tavsiye ederim. Pik günleri, çatlama ve çatlama olduktan sonraki 1-2 gün verimli zamanlardır. Hayırlısıyla olur inşallah.
Evet öyle haklısınız ☺️ inşallah bu sefer isteğimiz haberleri alırız 🙏

X