Ovülasyon testime bakar mısınız ?

seda1701

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2023
39
7
26
Merhaba kulübe yeni katıldım ovülasyon testimde bugün yumurtlama mı anlayamadım bakar mısınız ?😊
IMG_3530.jpeg

Bugün dünden daha silik neden böyle oluyor anlamıyorum ağustos ayından beri ovülasyon testi kullanıyorum o ay yumurtlamayı gördüm değerlendiremedim sonra bir daha göremedim koyulaşıyor ama yumurtlama olmuyor sonra silikleşiyor bunun nedeni ne olabilir bilmiyorum yoksa olur mu böyle sonrasından yeniden koyulaşan var mıdır

Bugün dünden daha silik neden böyle oluyor anlamıyorum ağustos ayından beri ovülasyon testi kullanıyorum o ay yumurtlamayı gördüm değerlendiremedim sonra bir daha göremedim koyulaşıyor ama yumurtlama olmuyor sonra silikleşiyor bunun nedeni ne olabilir bilmiyorum yoksa olur mu böyle sonrasından yeniden koyulaşan var mıdır
Ağustos ayında da mı aynı testle yaptınız?

Ağustos ayında da mı aynı testle yaptınız?
Evet aynı marka hatta o ay bu kadar dakik yapmamıştım yumurtlama gördüğüm günün test saati önceki günün bir saat sonrasıydı ama şuan hep aynı saat ve dakika da yapıyorum neredeyse çok oynamıyor
Her ay adet görüyorum anlayamadım ve çok moralim bozuluyor

Evet aynı marka hatta o ay bu kadar dakik yapmamıştım yumurtlama gördüğüm günün test saati önceki günün bir saat sonrasıydı ama şuan hep aynı saat ve dakika da yapıyorum neredeyse çok oynamıyor
Her ay adet görüyorum anlayamadım ve çok moralim bozuluyor
Ben de 2 ay tam koyulaşmadan adet olmuştum ondan sonra ki ay yumurtlama masajı yapmıştım o zaman koyulaşmıştı. Bir de bazı zamanlarda yumurtlama olmayabilir bu da normal

X