Ovulasyon testime bakar misiniz?

Havasutoprakates

Kûn fe yekûn🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
1.184
699
Merhaba hanimlar bir gebenin günlüğü ovulasyon testi aldim dün elime ulaştı adetim bu sefer kısa sürdü 3 gun de bitti. 5.gunu test gelince yaptim 1 saat öncesi sıvı alimi olmadi. Bir önceki ay fwmara ovitrelle kullandım kist olmuş aşılamaya gecektik iptal oldu haliyle Bende belki bir ihtimal gerek kalmaz diye ovulasyon testi aldim. Ne Bende ne esimde sorun yok bir oğlum var 8 yasin da. İkinciyi isteyince sezaryen istmoseli olduğunu öğrendik ve histeroskopi oldum yaş 37 olunca doğal akışına birakamadik 2023Temmuz da klomenle gebelik oldu ama kalp atışı olmadi kurtaj oldum Atalık da yine klomenle kimyasal oldu.
Bir de ovulasyonla deneyelim dedik yorumlar mısınız?
Üstteki 26 şubat
Alttaki 27 subat

Eklentiler

• 20240227_135936.jpg
    20240227_135936.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 62
Bu arada dongum 28 gün şaşmaz. Klomenle yumurta takibi yapıldığını da genel de 11 12 güne denk geliyordu yumurtlama

Merhaba hanimlar bir gebenin günlüğü ovulasyon testi aldim dün elime ulaştı adetim bu sefer kısa sürdü 3 gun de bitti. 5.gunu test gelince yaptim 1 saat öncesi sıvı alimi olmadi. Bir önceki ay fwmara ovitrelle kullandım kist olmuş aşılamaya gecektik iptal oldu haliyle Bende belki bir ihtimal gerek kalmaz diye ovulasyon testi aldim. Ne Bende ne esimde sorun yok bir oğlum var 8 yasin da. İkinciyi isteyince sezaryen istmoseli olduğunu öğrendik ve histeroskopi oldum yaş 37 olunca doğal akışına birakamadik 2023Temmuz da klomenle gebelik oldu ama kalp atışı olmadi kurtaj oldum Atalık da yine klomenle kimyasal oldu.
Bir de ovulasyonla deneyelim dedik yorumlar mısınız?
Üstteki 26 şubat
Alttaki 27 subat
Bugün pik olacak gibi duruyor. İsterseniz 5 gibi sıvı alımına dikkat ederek tekrar yapın. Yarın da yine bu testleri yaptığınız saatte tekrar yapın.

Bugün pik olacak gibi duruyor. İsterseniz 5 gibi sıvı alımına dikkat ederek tekrar yapın. Yarın da yine bu testleri yaptığınız saatte
Dün akşam 5 de yapmıştım ilk testi ikincisi sabah 11 de oldu aksamn5 de tekrar yapayim. Peki bu haliyle değerlendirebilir miyiz pik görene kadar beklesek mi daha iyi olur acaba.

Dün akşam 5 de yapmıştım ilk testi ikincisi sabah 11 de oldu aksamn5 de tekrar yapayim. Peki bu haliyle değerlendirebilir miyiz pik görene kadar beklesek mi daha iyi olur acaba.
Ovulasyon testlerinde doğru sonuç için saati saatine denk olmalı. 5 te pik gördüysen ertesi gün saat 5 te tekrar yapmalısın. Yoksa saatlerden dolayı yorumlama yanlış olabilir. Bu akşam 5 te tekrar yap bakalım

Akşam 5 te yaptığım test biraz daha silik sanki
Koyulasmadan siliniyor mu ?

Eklentiler

• IMG-20240227-WA0003.jpeg
    IMG-20240227-WA0003.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 47
X