Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testinden anlayanlar bakabilir mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gzzdtk

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
68
49
30
Merhaba arkadaşlar. Bu ay ilk defa ovülasyon testi kullanmaya karar verdim. Adetim bitti bir gün bekledim ve daha sonra yapmaya başladım. Bu gün 4. günüm ama testim böyle çıktı diğer günler düzgündü. Sizce tekrar yapmalı mıyım yoksa gerek yok mu?
IMG_20210405_145737.jpg
IMG_20210405_145733.jpg
IMG_20210405_151220.jpg

Merhaba.bence biraz erken başlamışsın. Yapmaya devam et.bende yapmıştım ama 8 ci gununden başlamıştım.10 cü gününde patladı.görsel ekledim. 26 yazılan ovulasyon günü 27 yazılan ise artlk rengi açılmaya başlamış. Patlamış yani

Eklentiler

• 240D4B18-3519-4299-81F4-2C8C140BF048.jpeg
    240D4B18-3519-4299-81F4-2C8C140BF048.jpeg
    33,4 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba arkadaşlar. Bu ay ilk defa ovülasyon testi kullanmaya karar verdim. Adetim bitti bir gün bekledim ve daha sonra yapmaya başladım. Bu gün 4. günüm ama testim böyle çıktı diğer günler düzgündü. Sizce tekrar yapmalı mıyım yoksa gerek yok mu?Eki Görüntüle 2817800 Eki Görüntüle 2817801 Eki Görüntüle 2817798
Tekrar yapmana gerek yok canım.erken başlamışsın sen.boyle devam et.arkadas resimleri atmış zaten.biraz daha vakit var.

Merhaba.bence biraz erken başlamışsın. Yapmaya devam et.bende yapmıştım ama 8 ci gununden başlamıştım.10 cü gününde patladı.görsel ekledim. 26 yazılan ovulasyon günü 27 yazılan ise artlk rengi açılmaya başlamış. Patlamış yani
Çok teşekkür ederim adetlerim düzensiz korunmayı bıraktığımızdan beri 3 aydır hapla oluyordum. Sadece bu ay kendiliğinden geldi. ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum o yüzden erkenden başladım 🤷‍♀️😅 umarım ben de görürüm yumurtladığımı ve çatladığını 🥰 umarım sizin de tutmuştur bebişinize kavuşursunuz bir an önce 🙏🏻

Tekrar yapmana gerek yok canım.erken başlamışsın sen.boyle devam et.arkadas resimleri atmış zaten.biraz daha vakit var.
Teşekkü ederim. Evet erken başladım çünkü adetlerim son aylarda çok düzensiz ve ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum. Çocuk istiyoruz o yüzden bu ay ovülasyonu deneyim dedim inşallah görürüm yumurtladığımı ve çatladığını 🙏🏻🥰

Teşekkü ederim. Evet erken başladım çünkü adetlerim son aylarda çok düzensiz ve ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum. Çocuk istiyoruz o yüzden bu ay ovülasyonu deneyim dedim inşallah görürüm yumurtladığımı ve çatladığını 🙏🏻🥰
Görürsün canım bazen regliden bir gün önce de yumurtlama olabiliyor.duzensizse iyi yapmışsın.allah gönlüne göre versin ❤️

X