Ovulasyon testiyle hamile kalanlar

sprngg

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2023
806
457
30
Kaçıncı denemenizde hamile kaldınız kızlar ?
Ve hangi günleri değerlendirdiniz?
7 ay önce kürtaj oldum son iki aydır Ovulasyon kullanıyorum sadece pik günlerini değerlendirdim henüz gebelik oluşmadı.
Zaten bir kez kendiliğinden tek denemede kaldım, bir sorun yok demek ki.

7 ay önce kürtaj oldum son iki aydır Ovulasyon kullanıyorum sadece pik günlerini değerlendirdim henüz gebelik oluşmadı.
Sadece pik günleri değil de öncesini sonrasını da değerlendirebilirsiniz, hatta adet bitiminden itibaren düzenli gün aşırı ilişki olsa spermler de kaliteli olabilir. Yani günlerce ilişkiye girilmeyince de kalitesi düşüyormuş diye biliyorum

Ben de korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalmıştım sonra dış gebelik kürtaj üzerine 2 yıl geçti.Siz yine de kontrollerinizi yaptırın

Sadece pik günleri değil de öncesini sonrasını da değerlendirebilirsiniz, hatta adet bitiminden itibaren düzenli gün aşırı ilişki olsa spermler de kaliteli olabilir. Yani günlerce ilişkiye girilmeyince de kalitesi düşüyormuş diye biliyorum
Öyle mi ilişki olmadığında kalitenin düştüğünü bilmiyordum, teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba adetimin 26. Günündeyim. Pkos var bende 7 8 gün önce çift çizgi gördüm ovulasyonda. Şimdi ise dünden beri kahverengi siyah kırmızı lekelenmem akıntım var. Tekrar ovulasyon yaptım az önce ve yine çift çizgi çıktı hamile olabilir miyim acaba ondan dolayı çift çizgi çıkmış olabilir mi bi yandan lekelenmem varken çift çıkmasını neye yorabilirim başka yardımcı olun lütfen
IMG_2921.jpeg

X