Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon ve gebelikle ilgili lütfen yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bilgeyildiiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2020
26
8
28
Merhaba ben bu ay ovulayson testi yaptım daha öncede yapmıştım ve gebe kalmıştım çatlamadan bir hafta sonrada test de pozitif olduğunu görmüştüm sonra bebeğim 5 aylıkken kalbi durdu. Bu ay da 16 17 ocak yumurtlama 18 ocak çatlama günüm tam 8 gün sonra gebelik testi yaptım ama negatif adet olmama da 2 gün var, adet olcağımız zaman akıntı nasıl oluyor daha önce takip etmediğim için hatırlamıyorum çok umutlanmıştım pozitif çıkacağını düşünüyordum o yüzden morelim çok bozuldu göğüslerimde şiş ama acı sızı yok bildiklerinizi paylaşırmısınız.

Eklentiler

• IMG-20210126-WA0000.jpeg
    IMG-20210126-WA0000.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba ben bu ay ovulayson testi yaptım daha öncede yapmıştım ve gebe kalmıştım çatlamadan bir hafta sonrada test de pozitif olduğunu görmüştüm sonra bebeğim 5 aylıkken kalbi durdu. Bu ay da 16 17 ocak yumurtlama 18 ocak çatlama günüm tam 8 gün sonra gebelik testi yaptım ama negatif adet olmama da 2 gün var, adet olcağımız zaman akıntı nasıl oluyor daha önce takip etmediğim için hatırlamıyorum çok umutlanmıştım pozitif çıkacağını düşünüyordum o yüzden morelim çok bozuldu göğüslerimde şiş ama acı sızı yok bildiklerinizi paylaşırmısınız.
Yok cnm 8 gun de cıkmaz en az 10 gun döllenme olur ztn 14 15 gun sürerse cıkar bekle akıntın nasıl yoğun mu az mi gögüs ağrısı felan olmaya bilir hiç bilirtide olmaya bilşr

Yok cnm 8 gun de cıkmaz en az 10 gun döllenme olur ztn 14 15 gun sürerse cıkar bekle akıntın nasıl yoğun mu az mi gögüs ağrısı felan olmaya bilir hiç bilirtide olmaya bilşr
Beyaz yağışkan akıntım var yumurta akının beyazı gibi

Oluyor ama daha dolgun oluyor bu öyle değil şiş ama daha yumuşak sert değil
Cnm normalda adette yakın oluyor ama gögs adet yakın olunca hiö oluyor mu şişlik felna diger yanliş yazdım k b
Benim asıl sormak istediğim adetten önceki akıntı nasıl oluyor ben erken davranıyorum biliyorum ama çok tezcanlıyım birde daha önce kayıp yaşadığım için korkuyorum

X