Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası oyun grubu için arkadaş arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

banu70781

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
74
5
19 aylık bir bebeğim var. yaşıtlarıyla bir araya gelsin, sosyalleşmesi için ilk adımları oluşsun, hayatında sadece yetişkinler olmasın diye haftada bir iki gün birkaç saatliğine götürebileceğim bir oyun grubu aramaya başladım. ankara'nın bu kadar kısır olduğunu bilmiyordum, nereyi arasam oyun grubumuz yok diyordu. bir yerin deneme grubuna götürdüm ama hem içim ısınmadı hem de pahalı idi. sonra oğlumu doktorunun kliniğine bağlı bir oyun grubu olduğunu öğrendim. doktora her giderken önünden geçmemize rağmen oranın oyun grubu katı olduğunu hiç anlamamışım. doktorum zaten çok iyi biri -onu bulana kadar kaç doktor değiştirdim saymam lazım- oyun grubu da iyidir diye düşünüyorum. en fazla 5 çocuk oluyor ve çocuk gelişim uzmanı iki öğretmen başlarında oluyormuş. (talebe göre 8 çocuk olursa 3 öğretmen düşüyor) oranın sorumlusu yine çocuk gelişim uzmanı nur hn da grupları sürekli geziyormuş. şu anda yaz dönemi olduğu için hafta sonu gruplarına gelen yokmuş. çalıştığım için cmt günü 10-12 saatleri arasında çocuklarını oyun grubuna götürmek isteyen grup arkadaşları arıyorum. ilgilenenler lütfen bana mesaj atsın. sevgiyle

merhaba banu yaş sınırlaması var mı benim kızım 3,5 yaşında ve bende oyun grubu arıyorum çankaya taraflarında

yaş sınıflaması var, çocukların uyumu açısından önemli diye düşünüyorum. şu anda devam eden bir grup varmış senin kızının katılabileceği yanılmıyorsam.

çocuklarımızın güzelce bir arada oynayacağı ve kaynaşacağı bir ortamda buluşmak isteyen anneler yok muuuu? biz de kahvemizi yudumlar, sohbet ederdik :) kendi grubumuzu oluşturursak yukarıda bahsettiğim merkezde c.tesileri buluşabiliriz

19 aylık bir bebeğim var. yaşıtlarıyla bir araya gelsin, sosyalleşmesi için ilk adımları oluşsun, hayatında sadece yetişkinler olmasın diye haftada bir iki gün birkaç saatliğine götürebileceğim bir oyun grubu aramaya başladım. ankara'nın bu kadar kısır olduğunu bilmiyordum, nereyi arasam oyun grubumuz yok diyordu. bir yerin deneme grubuna götürdüm ama hem içim ısınmadı hem de pahalı idi. sonra oğlumu doktorunun kliniğine bağlı bir oyun grubu olduğunu öğrendim. doktora her giderken önünden geçmemize rağmen oranın oyun grubu katı olduğunu hiç anlamamışım. doktorum zaten çok iyi biri -onu bulana kadar kaç doktor değiştirdim saymam lazım- oyun grubu da iyidir diye düşünüyorum. en fazla 5 çocuk oluyor ve çocuk gelişim uzmanı iki öğretmen başlarında oluyormuş. (talebe göre 8 çocuk olursa 3 öğretmen düşüyor) oranın sorumlusu yine çocuk gelişim uzmanı nur hn da grupları sürekli geziyormuş. şu anda yaz dönemi olduğu için hafta sonu gruplarına gelen yokmuş. çalıştığım için cmt günü 10-12 saatleri arasında çocuklarını oyun grubuna götürmek isteyen grup arkadaşları arıyorum. ilgilenenler lütfen bana mesaj atsın. sevgiyle

Yukarıda da açıkladığım gibi eğer 1 ya da 2 anne ve bebeği ile takım oluşturabilirsek çocuklarımızın bu merkezde oyun oynamalarını ve sosyalleşmelerini sağlayabiliriz. Benim miniğim sürekli yetişkinlerle ama yaşıtlarına da ihtiyacı var. anneler mesajınızı bekliyrum.

Merhabalar benim kızım 18 aylık..
yeri neresi pardon? eryamandayım ben..
birde 4 adet yaşıt bebeklerimizi (aynı ay doğumlular) biraraya getiriyoruz inanın anlaşamıyorlar..
evde toplanıp hem bebekler için hemde kendimiz için zaman harcıyoruz fakat heran ortada bi yapıcı anne olması şart oluyor.. o yüzden pek kararlı değilim ama yeri bana yakınsa düşünebilirim değişiklik olur.. Sevgiler..

yeri çankaya da, size uzak biraz :KK43: ama orada öğretmenler başlarında oluyor, 4 çocukluk grup kruyorlar 2 adet de çocuk gelişim mezunu öğretmen veriyorlar. ben de hamile olduğum için koşturamıyorum peşinde, o yüzden ebeveyn katılımlı gruplara şimdilik uzağım, ev olsun, merkezler olsun :)

bende oyun grubu ararken google de buldum bu linki . ankarada oyun grubu araştırıyorum. kızım tam 2 yaşında. ben çalıştığım için evde bakıcı bakıyor ama çok yalnız. hafta sonları benimle yada bakıcıyla hafta içi gönderebileceğim oyun grubu arıyorum. bahsettiğiniz grup hakkında daha geniş bilgi verebilirmisiniz.sanki tamda benim aradığım şey.
teşekkürler

arkadaşlar benim de 3,5yaşında bir kızım var.şu an çalışmıyorum sürekli evdeyiz desem yeridir.biz çankaya yıldız dayız.kendi aramızda bi oyun grubu da kurabilirz diye düşünüyorum bir de kreş olayı var bu konuda da çok kararsızım.şöyle çoluklu çocuklu geniş bir çevrem olsaydı bu sene de vermeyi hiç düşünmezdim aslında...

Sosyalleşme çocuk gelişimi için şart.Ama özellikle kışın eve tıkıllacak oglusum ıcın oyun grubu arkadasları arıyorum.,
3 ay buyuk veya kucuk olabilir.Evim beşiktaş yıldızda.Haftada 2 3 kez bikaç saat anne sefkati gözetiminde kısmen bağımsız adımlar atsın cocuklarımız.

çankayda anneli bebekli grup ve oyun grupları ile çok güzel zaman gecırebılecegınzı bır adres: neşe erberk anaokulu or-an .cocuklar ve aıleler cok mutlu ve kalıtelı zmana gecırıyorlar ve fıyatlarda cok uygun .tavsıye ederım

X