ÖZ babası Öz ağbeyi Öz amcası Tecavüz etti !!

Ya 1 dakika, bu anne neden şikayetçi olacak ki? Tecavüze uğrayan kızken, anneye ne sormuşlar? Onca olay yaşanırken bu kadının eli armut mu topluyordu?
Zaten suçlu olan birine neden şikayetçi misin diye sorup da hak sahibi gibi davranılıyor ki? Bence kız annesinden de şikayetçi olmalıydı.

Oğlu kaç yaşındaymış acaba? O çocuğu da nasıl bir psikolojiyle yetiştirdiyse o lanet baba. 16dan küçükse muhtemelen o da koruma altına alınacaktır. Anne tanık olmamış mı hiç buna? Anne de suçlu değil mi?

Peki öyleyse,madem sadece kadınları eğitmeye çalısıyor ve uyarıyorlar. Neden hala evli ve 3 çocuk anası olduğu halde başka adamların altına yatıyor ? ' Saçınızı kapatın,dikkat cekmeyin,dar giyinmeyin . Çünkü ALLAH Kur'an da böyle buyuruyor. ' Diyor din adamları. E evet doğru. Peki herkes bunu yerine mi getiriyor . Hayır ! Yani demek istediğime geliyoruz yine. Kötülükte,İyilikte. Hasetlikte-Saflıkta. İmanda-İmansızlıkta insanın yalnızda içinde filizlenen hakikattir.. Kimse kendi eliyle başkasını düzeltemez. Herkes kendi eliyle ve iradesiyle,kusurlarını ve yanlışlarını düzeltir. Veya var olan nefsine iradesiyle hakim olur.

İsteyen istediğinin altına yatsın. Aldatsınlar kocalarını. Grup yapsınlar. Eş değiştirsinler. Pis ellerini çocuklardan çeksinler yeter ki..

İsteyen istediğinin altına yatsın. Aldatsınlar kocalarını. Grup yapsınlar. Eş değiştirsinler. Pis ellerini çocuklardan çeksinler yeter ki..
Katılıyorum. Birine zorla dokunmaktansa, öteki türlüsünün olması tercih sebebidir.
Ve alıntıladığın yorumda nedense neredeyse saçını kapatıp, bol giyinmedi diye zorla dokunulmayı hakediyor izlenimi verilmiş.
Sınav diyoruz ya, alın size sınav, madem açığa bakılıyor, kapalıya bakılmıyor. O zaman halim olacaklar açığa bakmayacaklar, gözlerini kapatacaklar olacak bitecek.
Sürekli kadına edepli ol deniyor da erkeğe bir şey diyen yok. Çünkü tepki veren hep erkek, tahrik etti yaptım, tahrik etti öldürdüm. Ne etkisi var da ne tepkisinden bahsediyor bu adamlar? Ortada etki falan yok, dümdüz bahane.
Biz kadınlar da buz gibi bahaneleri yutup, sağda solda birbirimizi eğitmeye çalışıyoruz, bravo.

çok detaya girmeyeceğim ama altına yatana bu kadar laf söyleyip üstüne çıkana sessiz kalmamalıyız.
Haram kadına da erkeğe aynıdır.
Erkeğin de göz kapağı var ,haram gördümü kapatacağı.
giysiyi geçin lütfen harama uçkur açan erkeğe gül suyu mu verelim ?
Evinizin kapısını açık bıraksan girip hırsızlık yapsam günahı açık bırakanın mı hırsızlık yapanın mı ?
Dediğiniz gibi nefsine ve iradesine hakim olacaksın denirken bu laf kadına denildiği kadar erkeğe de deniyor.
Az savunun şu erkekleri lütfen.

Erkeği de savunmuyorum kadınıda. Siz kadını savunur gibi konuştunuz,ben de sıze öyle bir cevap yazdm. Haramsa iki cinsede haramdır.

Benim bildiğim tek haram tecavüzdür. Gerisini tartışmaya lüzum yok. Tecavüz her cinse yapılıyor. Erkeğe kadına çocuğa hayvana. Eğitilmesi gereken çükü olan yaratıklardır o vakit. -lotus- -lotus-

Ne yazsam ne desem boş - o cocugun yaşadığı travmayi düşünemiyorum. Ileride erkeklere nasil güvenecek, nasil evlenip yuva kuracak? Belki de evlenmekten ya da evlense bile çocuk yapmaktan korkacak :KK43:
Nasil bir aile ki tüm erkekler uckurunun pesinde, nasil bir anne ki bir evladını korumak isterken kendi cinsinden olanı hiçe sayıyor?
Dil lal, kelimeler kifayetsiz :KK43:
Baro avukatlarinin davanin pesini bırakmayip kızı savunmak istemesini de takdir ettim en azindan ailesi yalniz bıraksa bile onun için mucadele eden birileri var

" oğlundan şikayetçi olmayan o anne de birinci suçlu benim gözümde.
Bu kadar igrenclikler yaşanırken sen neredeydin?
Hiç mi kızın durumundan anlamadın ?

Neden öğretmenine anlatiyorda sana anlatamıyor ?

Hepsi gebertilmeli.. Aynı tarz gebertilmeli hem de. Ama bu mümkün değil işte. Inşaallah adalet bu defa bizi yaniltmaz ve cezanın en büyüğünü alırlar.

o kızcagizca da mutlaka şu geçmişi unutturan hipnozlardan yapılmalı :KK43: Atlatamaz mümkün değil :KK43:

Işte hani şeriat cezaları varya çoğunun karşı çıktığı , işte böyle noktalarda insanın içini rahatlatıyor.

Allah basa vermesin boyle sapkin erkekleri.
En korktugum seydir ailemden birilerinin bu islere kalkismasi.
Tecavuz hadi terapiyle falan atlattin bunu yapan kisinin en yakinin olmasi atlatilabilir bir sey degil.
Bu insanlar tecavuzden degil cinayetten yargilanmali.
Bir kizin hayatini bitirdiler.

Biri ikisi neysede tüm Ailede sapikmi olur arkadaş. Bu anne tüm bunlar olurken nasıl durup tüm bunları seyretmiş
Baro avukatlarıda samimiyetsiz olay medyada duyulmasa takip edecekleri falan yokmuş. Zira okuduğum kadarı ile daha önce tutuklanmış baba ama swrbest bırakılmış. Daha sonra hamilelik olunca ve basına çıkınca şimdi takipçisis olacağız

X