Saç Rengi ve Saç Boyama palette tarçın bakır ve palette bakır kahve karışınca nasıl bi renk olur

yasminn_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
19
0
yha kızlar saçlarımı boyamak istiorum şuan dore kahve ve bn tarçın bakırla bronz kahveyi karıştrmak istiorum szce nasıl bi renk elde ederm

Son düzenleme:
saçının zemini ne renk?
açık olacağını zannetmiyorum bende. Loreal excellence 6.45 e baksana... beğenebilirsin belki...

zeminimde koyu yha dore kahve :s bnde böle açık güzel sıcak bi renk olsn istiorum hngi renk tavsiye edersnz

Loreal excellence 6.45 baktım süper bi renkmiş bnm saçımda nasıl tutar acaba :s siz kullandınızmı hiç

Loreal excellence 6.45 baktım süper bi renkmiş bnm saçımda nasıl tutar acaba :s siz kullandınızmı hiç

ben kullanmadım ama düşünüyorum, saçım kızıl şu anda tutmayabilir bende o yüzden denemedim. Ama çok güzel bir renk, sende güzel durabilir :)

şu anda saçın dore kahveyse 6.45 ten uzak dur derim tutmaz çünkü her zaman istediğin tonun bir açığını al bir de sakın loreal alma o markanın renkleri koyu çıkıyor kutunun üzerindeki gibi olmuyor asla bu sitede loreal yüzünden hayalkırıklığına uğrayan çok arkadaşımız var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…