Panik atak anksiyete beni bitirdi

:) aynısını yaşadım uzun süre. Benim çözümüm şöyle oldu. Amaan ölecek miyim öleyim. Hasta mıyım hasta olayım en kötğ ne olur diyip durumu kabullenmek ve hastalanmaktan korkmamak. Sonuçta bir gün öleceğiz hasta olacağız amannn diyip küçümseyin bence. Ayrıca hastalık fikri aklınıza gelse bile nette asla araştırmayın. Bişey olsaydı çıkardı zaten. Daha kötü olursam hastaneye giderim ne olcak ki diyin. Bence tabi bu ben böyle yaptım.
Keşke yapabilsemmm :KK43: birde hamile yım ilaçları kestim üşüyorum niye diyorum öyle mi niye falan hep korkuyorum acillerdeyim

Bunu iki kere yaşadım ilki korona olduğumda ikincisi kürtaj olduğumda. ikisinde de aynı şekilde hastaneden çıkmadım karnım ağrıdı kanserim başım ağrıdı beyin kanaması geçiriyorum hatta öyle saçma hastalıklar buldum ki yok akciğerim söndü nefes alamıyorum daha neler neler. Hatta iş ileri boyutlara gitti önce eve giremedim annemde kaldım günlerce. Sonra evimden çıkamadım markete dahi gitmedim titreme geliyordu dışarı çıkınca. En son psikolojik tedavi görmeye başladım. Şimdi 3 ay oldu çok şükür kendime geldim ilacımıda artık bırakıyorum. Size tavsiyem daha fazla vakit kaybetmeden psikiyatriye gidin. Çünkü bekleyince geçmeyip aksine kötüleyen bir hastalık bu
Hangi ilaçları kullandınız acaba bende de ölüm korkusu var hep nefessiz mi kalacağım boğazımda sıkışma başımda dönme oluyor hamileyim bide

Hangi ilaçları kullandınız acaba bende de ölüm korkusu var hep nefessiz mi kalacağım boğazımda sıkışma başımda dönme oluyor hamileyim bide
Xanax ve cipralex kullandım xanax 1 ay sonra bıraktırdı doktor çünkü fazlası bağımlılık yapıyormuş. Cipralex düşük doz devam ediyorum. Yinede bi doktora gidin bence bazen hamilelerede verebiliyolarmış hiç olmadı psikoloğa gidin onunda çok faydası var

X