( ͡° ͜ʖ ͡°) Pardon bayım bu benim burnum 👒 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.268
983
Insanin kendi otoritesini yaratip dış güçler tarafından ele geçirilme savaşlarını anlatan bir topic olsun ne dersiniz? ⚔🛡

Hayatınıza sadece siz burun sokabilirsiniz hadi az biraz da eşinizin olsun. 🥰👩🏼‍🤝‍👨🏻

Peki ya diğerleri haydi o vakit yorumlara 🤡

Sahsen esim yok. Dolayisiyla kendi hayatimi sadece kendim yonetiyorum. Bu muhtesem bir özgüven ve özgürlük.

Eş dediğim hani hayatım öyle yapmasakta böyle mi yapsak bir öneri olarak sunması da bir yol gösteriş burun sokma çabası hadi biraz yapsın diye taviz verme ya da . Haha sen benim üni yıllarımda ki beynimsin sonra herkesi şoka sokan bir kalbin oluyor ama benden söylemesi 😁 I Isimsiz20

Eş dediğim hani hayatım öyle yapmasakta böyle mi yapsak bir öneri olarak sunması da bir yol gösteriş burun sokma çabası hadi biraz yapsın diye taviz verme ya da . Haha sen benim üni yıllarımda ki beynimsin sonra herkesi şoka sokan bir kalbin oluyor ama benden söylemesi 😁 I Isimsiz20
Yani ufak tefek danistigim fikir alisverisi yaptigim bir es fena olmazdi ama olmayinca yapacak bir sey yok 😊 boyle iyi. Kalp olayini biraktim coktan.😊😊

Yani ufak tefek danistigim fikir alisverisi yaptigim bir es fena olmazdi ama olmayinca yapacak bir sey yok 😊 boyle iyi. Kalp olayini biraktim coktan.😊😊
Evlen artık kızım ya şu çocuk çok iyi bak ( burnunu sokan yakın arkadaş vol 1 ) agsjjsmslls

X