Pcos oldugumu öğrendim

Bir gün durunca bir gün ilişki olacak adet tarihine kadar bir de ben ilişkiden sonra kalçamin altına yastık koydum kırk beş dk hiç kalkmadim yerimden bide ilişkiye girdigim gün hiç banyo yapmadım ertesi sabah yaptım folik asit kullanmaya dikkat et bu kadar söyleye bileceklerim inşallah iyi haberlerini duyarız
Şu gün aşırı iliskiyi bı tutturamadim , şimdide kayinpederim ameliyat olucak o yüzden kaldı. Rabbim insAllah benide hamilelikle müjdeler ♥️ Allah razı olsun bebisinizi sizlere bağışlasın hep beraber sağlıklı sıhhatli ömürler versin ♥️

Şu gün aşırı iliskiyi bı tutturamadim , şimdide kayinpederim ameliyat olucak o yüzden kaldı. Rabbim insAllah benide hamilelikle müjdeler ♥️ Allah razı olsun bebisinizi sizlere bağışlasın hep beraber sağlıklı sıhhatli ömürler versin ♥️
Amin canım merak etme herşeyin bir zamanı var merak etme 🙏

Canım başka doktora da gitmeni öneririm. Ultrasyonda mi görünüyor pco bende bir kaç defa hem alttan muayene hemde ultrasyon yaptırdım. Bende kendimdem şüphe duymaya basladim artık ama doktor öyle birşey söylemedi.

Kizlar merhaba yaklaşık 1 buçuk yıldır evliyim . Şuana kadar hic korunmadik. Tabi ki gebelikte elde edemedik. Bir yıl bitmeden hiç birsey yapmıyorlar dediler bana ama ben yinede hormon ultrason falan yaptırdım . Hormon iyi ultrasyonda pco olduğumu söylemediler taki 1 ay öncesine kadar. Rahim flmi çektirdim 4 ay önce tuplerim kapalı çıktı. Hamd olsun hsg sırasında açıldı. Doktor gebe kalırsın dedi. 13 aydir tuplerim enfeksiyondan dolayi kapalıymış öyle dedi bana hsg doktoru. Neyse asıl konuya geleyim ben yurt disinda yaşıyorum bu işlemleri hepsini turkiyede yaptırdım olmayınca artık. Buradaki prof bir doktora gittim. Doktor daha benle konuşurken direk pcolusun dedi muayene etmeden dedi ve muayene sırası dediğim gibi dedi dünya başıma yıkıldı.direk klomen ve iğneyi başlayalım dedi geçen ay yaptık tutmadı bu ay da iğnenin 6 gunundeyim ama hiç bir belirtim yok ayaklarım üşüyor. Yüzüm terliyor benim gibi olan var mı umudum hiç kalmadı lütfen yardımcı olun. Bu arada k.b uzun yazdım
Regli düzeniniz nasıldı? Muayene etmeden nasıl anladı doktor pcolu olduğunuzu?

X