Perde önerisi

Benim salonumda bu şekilde..pencerede düz tül var..balkon kapısına da rustik takılıp tül perde yaptırdık..briz deniliyordu yanlış hatırlamıyorsam yukarda bir arkadaşın bahsettiği çerçevelere çubuk takılan perde modelinin ismi..eski perdem o şekildeydi..ama yeni yapılan rustik ve tül hali çok daha şık oldu..
Ben de rustikten yanayım şu an. Aynı tülden yaptırmalıyım değil mi?

Eğer tül yaptırırsanız kapının alt ve üst kısmına çıta koyarak perdeleri alt ve üst kısımdan bu çıtalara geçirebilirsiniz. Kapılara konan perdelerin verdiği rahatsızlığı vermez ancak perdeyi açmak isterseniz falan rahat olmayabilir bir de şık durur mu bilmem
Resim ekledim ama anlar mısınız bilmem😁
Anlatımınız ve çiziminiz içiin çook teşekkürler :) eşim de bu şekilde olsun istiyor. Rustik ve böyle perde arasında bi karar vericez artık :)

Cama buzlı cam kumlama folyosu yaparsan perdeye gerek kalmaz diğer tarafın perdesi geniş olacağından yanında da perde olursa abartılı durabilir

Öncelikle eviniz hayırlı olsun, güle güle oturun❤️ Allah olmayanlara ve isteyenlere de nasip etsin
Bende cama takılan, demir çubuklu tülden yanayım. Hem balkon kapısı sürekli kullanılan bi yer, girip çıkarken stor perdeler sorun yaratır. Bu hem kullanışlı da olur 🤗

Öncelikle eviniz hayırlı olsun, güle güle oturun❤ Allah olmayanlara ve isteyenlere de nasip etsin
Bende cama takılan, demir çubuklu tülden yanayım. Hem balkon kapısı sürekli kullanılan bi yer, girip çıkarken stor perdeler sorun yaratır. Bu hem kullanışlı da olur 🤗
Çok teşekkürler :) ya demir çubuklu tül ya da rustik olacak gibi :)

X