philips azur gc4870 ütü kullanan varmı çok acil....

sihri

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
299
6
arkadaşlar philips azur gc4870/22 modelini aldım hızlıal sitesinden.ütü kutudan tozlu çıkdı.o an acaba teşhir ürünü falanmı diye içimden geçirdim. bi çalışdırayım dedim çalışdırdım. şok buhar düğmesine basınca sadece tek bir kanaldan buhar çıkıyor.alt tabanda birsürü delik varya işde şok buhara basınca sadece tek bir noktadan tek bir delikden çıkıyor buhar.acaba normali bumu yoksa bütün deliklerden mi buhar çıkacak, çünkü 200 gr buhar veriyo yani en yükseklerden biri ama bana az gbi geldi buharı.kullanan biri varsa ricam acaba bakabilirmi buhar çıkışına ona göre iade etcem....

Normal bi durum bastığınız düğme şok buhar düğmesi ve sadece ortadaki kısımdan 200 gr buhar çıkmasını sağlar.Öbür deliklerden sürekli olarak buhar çıkışları vardır siz ütüyü hareket ettirdikçe ütü ordan sürekli olarak buhar verir fakat o buharın yogunlugu 200 gr. değil

tşk ederim,peki iyonik düğmeye basığımızsa gözle görülür bi buhar çıkacakmı ortada yıldız şekli var tabanın.iyonik buhar çıkıyomuş ordan da ama dediğim gibi düğmeye basınca sadece tek bi çıkışdan buhar veriyo,ben reklamlarda b ütün deliklerden buhar çıkdığını görmüşdüm de acaba bi terslik mi var benim ütüde d,iye düşündüm

İyonik buhar çıkışına bastıgınızda gözle görülür bi buhar olması gerekiyor tabiki,eğer sizinkinde olmuyorsa tüketici danısma hattını ara bence ordan yardımcı olurlar.Çünkü 2 tane buhar çıkışı düğmesi var ve siz her ikisine bastıgınızda tek bir yerden buhar geliyorsa sorun var demektir.2 sinin farklı yerlerden buhar vermesi gerekiyor.

evet gözle göremiyorum maalesef o buhar çıkışını.tşk ederim sabah arayım müşteri hizm

ben kullanıyorum normal buhar tarafında da, iyonik buharda da her delikten buhar çıkar tek değil.
iyonik buhar düğmesini basılı tutunca kendi kendine sürekli buhar çıkarıyor, öteki düğme siz bastıkca..
bence bir sıkıntı var ütüde, bir de kutu açılıp tekrar kapanmış gibimiydi yoksa orjinalmiyid?

X