phılıps epilsyon aleti

YAREN&YAREN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
49
0
38
kızlar sizlerde yada çevrenizde benim gibi mağdur olan varmı yaaaaa phılıps epilatör aldım satınıce diye almaz olsaydım.1 ay oldu alalı her kullandığımda tamire gidiyo ya değiştirin dedim servisin demesi gerekiyomuş içinde dişlisi varmış o eğriliyo utanmasalar şu bende bulcaklar zorluyosundur dediler ben 5 yıl braun kullandım hiç bi sorunla karşılaşmadım tüyleri kırdığı için phılıps deniyeyim dedim keşke almasaydım ya sizlerde varmı böyle kızlar varsa naptılar.cevaplayan herkese teşekkürler şimdiden

benimde epilasyon aletim philips satinelle 6 sene oldu alalı çokda memnunum bir kere bile tık demedi niye daha önce almadım diye hayıflanırım.ama buz özelliği olanı bilemeyeceğim çevremde de yokki kullanan ama satinelle en iyisi klasik olan.

bende 9 yıldır kullanıyorum bı sorun yasamadım .satınelle modelimi onu bilmiyorum gerçi:)
bazen bu tür ev eşyalarında şans olmalı diye düsünüyorum..

firmalar her ne kadar sıfır hata istelerse bazen boyle sorunlu urunler cıkabiliyor ama yinede philips bence en kaliteli ürünlere sahip marka müsteri hizmetleri de cok iyi bir keresinde ben de sac sekillendiricimde ufak bir sorun yasamıstım, hatayı bende aramadan anında yenisiyle degistirdiler bence o urunu vakit kaybetmeden baska yere gotur degiştirsinler surekli bozulduguna gore sorun alettedir

5 yıldır kullanıyorum tek bir şikayetim olmadı phılıpsten hala mükemmel çalışıyor .buz hazneli epilatörünü almıştım çokda iyi para vermiştim ama hiç pişman değilim.saç düzleştiricisinide kullanıyorum onunla ilgilide hiç problemim olmadı bence mükemmel bir marka.size kusurlu ürün denk geldi galiba şans işi elektronik

selam bende yeni aldım buzlu olandan ama buzunu nasıl kullanacan anlayamadım alırkenmi acaba yardıncı olursanız sevinirim bu markayı ilk defa kullanacağmdan pek bilmiyorum

buz haznesini buzluğa koyun 1-2 saat bekletin sonrada makinanın arkasındaki yerte takın zaten özel bi başlık içine buz falan konulmuyo.içindeki sıvı kolay kolay ılıklaşmıyor.donan içindeki su.
almaya başlamadan hemen önce dolaptan çıkarmanız gerek

Son düzenleyen: Moderatör:
Satinice bende kullanıyorum,öyle bir şikayetim olmadı,takılmadan tıkır tıkır çalışıyor 4 senedir.

Elektronik aletler şans meselesi,seri üretimin içinde bikaçtane problemli ürün oluyor,oda kime denk gelirse işte.Sanırım onlardan biri sana denk gelmiş canım ama 3. tamirden sonra firmanın ürünü değiştirmesi lazım yanii servisin ürünü firmaya göndermesi lazım bildiğim kadarıyla...

Bende Phılıps'ın buz hazneli epilatörünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, çok memnunum sadece geçenlerde arızalandı servise götürdüm kafanın altındaki plastik dişli kullanımdan dolayı zarar görmüş garanti kapsamında değiştirdiler, uzun süreli çalıştırmamam gerektiğini söylediler... kullanmaya devam bir sorun yok.......

:smiley-cool:

Philips satilane 6420 modelini kullandım ilk aldığımda temizlerken bi parçasını kırdım ikinciye tekrar aldım başlıklar da sorun yaşıyorum yuvasında kenarlara sürtünüyo ve iyice yer yapıp başlığın dönmesini engelliyor iki başlıkta da aynı sıkıntıyı yaşadım bir kaç ay içinde kullanamaz oldum başlarda performansı iyiydi

X