Pkosluyum adetim çok gecikti

ilayka1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
1
0
24
Merhaba arkadaşlar 3 ay önce pcos tanısı aldım. Sadece 20 gün inofolic kullanıp bıraktım bu sürece hazır değilim diye ama korunmuyorduk da aynı zamanda inofolici ilk içtiğimde ertesi gün regl oldum. Aslında zamanına 1 hafta vardı sanırım ilaç erken getirdi devamında diğer ay da zamanında regl oldum fakat bu ay 1 hafta 10 gün kadar gecikmem oldu genellikle adetim düzensiz olduğu için net gün veremiyorm. Her adet öncesi göğüslerimde şiddetli ağrı olur bu ay da oldu fakat geçti artık ama bel ağrım inanılmaz devam ediyor pes takıyorum sürekli olucam diye olmuyor. Özellikle ayağa kalkıp bişeyler yaptıktan sonra ağrım başlıyo. En son gecikmemin 5-6. gününde test yaptım negatif çıktı ben şimdi neyim kafam çok karıştı. Baya uzun yazdım inşallah okuyan olur

merhaba regl gecikmesi herhangi bir hastalığı olmayanlarda da yaşanabilir o yüzden size önerim "regl söktürücü egzersiz" videosu açıp o hareketleri uygulamanız. ayrıca çörek otu, havuç gibi adet söktürücü besinler yiyin. reglim geciktiğinde bu ikisini uygularım ve birkaç güne regl olurum.

X