Gebeliğe Hazırlık Polikistik over

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb cok genc ve yeni evlisin acele etme strese sokma kendini .verdigi takviyelere devam et bakalim yeni baslamissin daha kilo vermeye cakis gibek varsa eritmeye calis. Ilk adrtimden beri pcoluyum 3kere gebe kaldim 2 evladim var. Uzulme kendini bunaltma stres cok kotu etkikiyor
Allah bağışlasın ben de pco tüp mü yaptırdınız acaba

Allah bağışlasın ben de pco tüp mü yaptırdınız acaba
Yok arkadasim ,kizim yumurtlama tedavisi ile sadece serephone ictim iliski gunu verdi dr catlatma igneside vurmadi . 2.cocuk istedik direk dr agittim bu sefer klomen verdi catlatma igneside yaptilar gebelik olustu ama dustu, ben ara verdim uzulmustum olursa duser die korkuyordum aklimdan cikti yni o ay gebe kalmisim bide oglum var sukurler olsun Allah isteyen herkese nasip etsin imsalalh

Bende
Merhabalar arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ben 23 yaşındayım ve 9 aylık evliyim evlendiğimden beri hiç korunmadım ve bebeğim olmuyor diye doktora gittim testler yapıldı eşimde bir problem yok ama bende doktor polikistik gördüğünü söyledi evlendikten sonra adetlerim 5 .6 gün geçmeli oluyırdu doktor adetimin gelmesi için ilk önce tanrusal verdi adetim geldikten sonra 3 gün benden testler istedi adetin 5 günü doktora gittim jinekolojik muaneden sonra yumurta tembelliğim olduğunu ve polikistik over sendromu olduğunu söyledi bunun için bana glifor ve folik asit verdi birde yumurta düzenleyici cloynova adlı ilacı verdi polikistik tedavisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun siz tedaviden kaç ay sonra nasıl gebe kaldınız çok anne olmak istiyorume var😒

Merhabalar arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ben 23 yaşındayım ve 9 aylık evliyim evlendiğimden beri hiç korunmadım ve bebeğim olmuyor diye doktora gittim testler yapıldı eşimde bir problem yok ama bende doktor polikistik gördüğünü söyledi evlendikten sonra adetlerim 5 .6 gün geçmeli oluyırdu doktor adetimin gelmesi için ilk önce tanrusal verdi adetim geldikten sonra 3 gün benden testler istedi adetin 5 günü doktora gittim jinekolojik muaneden sonra yumurta tembelliğim olduğunu ve polikistik over sendromu olduğunu söyledi bunun için bana glifor ve folik asit verdi birde yumurta düzenleyici cloynova adlı ilacı verdi polikistik tedavisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun siz tedaviden kaç ay sonra nasıl gebe kaldınız çok anne olmak istiyorum
Bende de var pcos😒

X