Polikistik over

bektaselff

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
3
2
25
Öncelikle merhaba 8 yıllık evliyim çocuğum olmadı polikistik over var dedi doktorlar adet duzensizligim yok kullanmadığım ilaç iğne kalamdi tüp bebek içinde ihtimal vermediler lütfen banada yardımcı olurmusunuz

Öncelikle merhaba 8 yıllık evliyim çocuğum olmadı polikistik over var dedi doktorlar adet duzensizligim yok kullanmadığım ilaç iğne kalamdi tüp bebek içinde ihtimal vermediler lütfen banada yardımcı olurmusunuz
Bende pcosluyum ama bu hamile kalmaya engel bir durum değil eşinizin testleri yapıldı mı ?

Bende pcosluyum bana da hiçbir sorun yok dediler ama 8 yıldır olmuyor bir kere aşılama iki de tüp bebek yaptırdık ikincisi kimyasal oldu bu ayda histereskopi oldum sonraki ay tüp bebek yapılacak inşallah sonuçlar güzel olur. Doktor bize tüp bebeğe erken başlamanız iyi olmuş dedi çünkü hiçbir sorun olmamasına rağmen doğal yollarla hamile kalamiyor çoğu insan dedi.

Bende pcosluyum iki sefer gebe kaldım ama düşükle sonuçlandı

X