Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

kizlar bn evde olduğum günler de çok mutluyum erkenden uyanırım kendiliğimden ama ise gideceğim günler de resmen eziyet çekiyorum aci çekiyorum akşam uyuyamıyorum sıkıntıdan sabahta kalkamıyorum kacta uyursam uyuyum bn bu psikolojiden nasıl kurtulucam mecburum gidip çalismaya başka şansım yok kaldi 6 yılim emeklilige nasıl sabredicem bilmiyorum

Çok erken yatıyorsun Rose:halay:
Her gece 3 saatlik uykuyla duruyorum nerdeyse 😬
kizlar bn evde olduğum günler de çok mutluyum erkenden uyanırım kendiliğimden ama ise gideceğim günler de resmen eziyet çekiyorum aci çekiyorum akşam uyuyamıyorum sıkıntıdan sabahta kalkamıyorum kacta uyursam uyuyum bn bu psikolojiden nasıl kurtulucam mecburum gidip çalismaya başka şansım yok kaldi 6 yılim emeklilige nasıl sabredicem bilmiyorum
Canım benim 6 yılın kalmış ne takıyorsun, 10 yıl kala bile emekliliğe ben olsam takmazdim, üstelik işinde iyisin, cidden kendine gel,😡

Yaa yat uyu o zaman kafa ağrısından da duramazsın uykusuzluk bende baş ağrısı yapıyor:işsiz:
Zaten çalışmaya başladığımda napicam bilmem, evde tamam da, işyerinde bazen olsa ok da habire 3 saatle durmak cidden algılama yeteneğimi etkiliyor

X