predictor erken gebelik testi kullananlar yardımcı olabilir mi

yani o çizgiyi bekliyorum ben lütfen 😄 darısı başıma ama dediğim gibi o negatif çıksn dediğimn arkasındayım bütün testleri çöpe atcam 9 ay ı tamamlamayı bırak kucağıma çocuk vermeden hamileyim demiycem 😄
Ahahah hellaal vallahi hiç boylesini görmedim ☺️
İlk gebeligimi kandan öğrendiğim için bu testlere pek aşina değilim.
Hoş Hollanda'ya da göç ettigimzden burada da öyle kafana göre hastaneye gidip test olamıyorsun.
Pazartesi aile doktorunu arayacağız..

Testi tekrarladım sonuç aynı 🙂.
Pazartesi kan için doktoru aramadan rahat etmeyeceğim..

Eklentiler

• 20210102_160738.jpg
    20210102_160738.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 313
Merhaba

predictor ile erken gebelik testi yaptım adete 6 gün var bazı belirtilerim vardı dayanamayıp yaptım 5 dk içinde ikinci çizgi silik çıktı sizce doğruluk payı nedir lütfen cevap yazarmısınız​

Merhaba

predictor ile erken gebelik testi yaptım adete 6 gün var bazı belirtilerim vardı dayanamayıp yaptım 5 dk içinde ikinci çizgi silik çıktı sizce doğruluk payı nedir lütfen cevap yazarmısınız​

Canım tebrik ederim Allah sağ salim kucagımıza almayı nasip etsin. Benim de bat 10 şubat. Adete 4gün kala yani bu sabah predictor erken gebelik testi yaptım, bende de 3 dk da hemen belirti ağladım oturup. Doğru, canım.Hamilesin tebrik ederim, ama kan verip değer normal mi bakmakta fayda var. Ben yarın gideceğim kan vermeye. Sen de ver baktır bence. 4+1 haftalık benim hesaplara göre 🙏🏻🤗❤️

Eklentiler

• IMG-20210206-WA0005.jpeg
    IMG-20210206-WA0005.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 221
Canım tebrik ederim Allah sağ salim kucagımıza almayı nasip etsin. Benim de bat 10 şubat. Adete 4gün kala yani bu sabah predictor erken gebelik testi yaptım, bende de 3 dk da hemen belirti ağladım oturup. Doğru, canım.Hamilesin tebrik ederim, ama kan verip değer normal mi bakmakta fayda var. Ben yarın gideceğim kan vermeye. Sen de ver baktır bence. 4+1 haftalık benim hesaplara göre 🙏🏻🤗❤️
Verdim canım ben 4+3 oldum 495 beta hcğ

X