Prolaktin hormonu nasil düşürülür

Arkadaşlar 1 ay önce doktora gittim prolaktin hormonum yüksek cıktı 50 değeri gebe kalmama engel olduğunu söyledi dostinex verdi haftada iki gün salı ve cuma günleri kullandım ve reglm 5. Günü kahvaltıdan sonra yemekten önce gün de 2 kez testere dişli aslan pençesi ıçtim 1 buçuk hazır suyu kaynadıktan sonra 1 tatlı kaşığı atıp 7 dakka kaynatın ilidiktan sonra süzüp için 15 günde ( 6 adet dostinex ıçtim o surede) bence bitki cayi etkili oldu 50den 1.54 düşmüş
Bu arada süt ürünleri dereotu yeşil herşey soda havuç susam tahin yemeyin kısacası süt yapan yiyecek yemeyin inşallah faydasını görürsünüz insalah hayırlısıyla sıra bebisde2 inslaalh isteyen herkese kısmet olsun mutlaka deneyin faydalı olacaktır bi allah razı olsun demeniz yeter👃😊
Merhaba benim prolaktin değerim 202 çıkmıştı ama sadece dostinex kullanarak 6-7 ayda 10 a kadar düştü. Şimdi bir sene oluyor ilaca başlayalı ve 4.6 ölçüldü en son. Yani yine siz bilirsiniz ama illa da ota çaya gerek yok bence

Merhaba benim prolaktin değerim 202 çıkmıştı ama sadece dostinex kullanarak 6-7 ayda 10 a kadar düştü. Şimdi bir sene oluyor ilaca başlayalı ve 4.6 ölçüldü en son. Yani yine siz bilirsiniz ama illa da ota çaya gerek yok bence
Yine ben. İlaç değeri düşürüyo evet ama maalesef adenomu o kadar değil bir senedir kullanıyorum hala aynı boyutta 2.5 cm olması gerekenin 10 katı. Hastalık var stres var huzur yok bebek yok
Depresifim de biraz

Arkadaşlar 1 ay önce doktora gittim prolaktin hormonum yüksek cıktı 50 değeri gebe kalmama engel olduğunu söyledi dostinex verdi haftada iki gün salı ve cuma günleri kullandım ve reglm 5. Günü kahvaltıdan sonra yemekten önce gün de 2 kez testere dişli aslan pençesi ıçtim 1 buçuk hazır suyu kaynadıktan sonra 1 tatlı kaşığı atıp 7 dakka kaynatın ilidiktan sonra süzüp için 15 günde ( 6 adet dostinex ıçtim o surede) bence bitki cayi etkili oldu 50den 1.54 düşmüş
Bu arada süt ürünleri dereotu yeşil herşey soda havuç susam tahin yemeyin kısacası süt yapan İnsanlar yiyecek yemeyin inşallah faydasını görürsünüz insalah hayırlısıyla sıra bebisde2 inslaalh isteyen herkese kısmet olsun mutlaka deneyin faydalı olacaktır bi allah razı olsun demeniz yeter👃😊

Bu arada süt ürünleri dereotu yeşil herşey soda havuç susam tahin yemeyin kısacası süt yapan yiyecek yemeyin inşallah faydasını görürsünüz insalah hayırlısıyla sıra bebisde2 inslaalh isteyen herkese kısmet olsun mutlaka deneyin faydalı olacaktır bi allah razı olsun demeniz yeter👃😊
Merhaba bilgi için çok teşekkürler bende 1 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum yumurtalıklarım yavaş çalışıyor ve prolaktinim en son 85 çıktı dostinex ile 35 e anca düşe bildi bende hayıt suyunu duymuştum bir yerden prolaktin düşürüyor diye onu kullanıyorum kimisi fsh düşürüyor yazmış hayıt için kafam iyice karıştı tek problemim prolaktin kurtulamadım şu beladan dostinex de uzun kullanımda farklı tahatsızlıklara sebep olabiliyormuş diye duydum bir hemşire arkadaşımdan ne yapmalıyım 🙏🙏 birde avokado yumurta kalitesini artıyormuş acaba oda süt hormonunu yükseltirmi

Merhaba bilgi için çok teşekkürler bende 1 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum yumurtalıklarım yavaş çalışıyor ve prolaktinim en son 85 çıktı dostinex ile 35 e anca düşe bildi bende hayıt suyunu duymuştum bir yerden prolaktin düşürüyor diye onu kullanıyorum kimisi fsh düşürüyor yazmış hayıt için kafam iyice karıştı tek problemim prolaktin kurtulamadım şu beladan dostinex de uzun kullanımda farklı tahatsızlıklara sebep olabiliyormuş diye duydum bir hemşire arkadaşımdan ne yapmalıyım 🙏🙏 birde avokado yumurta kalitesini artıyormuş acaba oda süt hormonunu yükseltirmi
Dostinex bende 2 hafta da etki etti hatta 2 adet vardı içinde haftada 1 defa içtim 3. Hafta kontrole gittiğimde 159 dan 18 d düştü normalde çok etkili ilaç diyorlar birde agnucaston kullanıyorum ben bitkisel hormon düzenliyormus 6 ay boyunca kullan dedi

Dostinex bende 2 hafta da etki etti hatta 2 adet vardı içinde haftada 1 defa içtim 3. Hafta kontrole gittiğimde 159 dan 18 d düştü normalde çok etkili ilaç diyorlar birde agnucaston kullanıyorum ben bitkisel hormon düzenliyormus 6 ay boyunca kullan dedi
Ooo çok güzel düşmüş gerçekten 🍀 ah birde ben düşüre bilsem doktorum stres de çok yükseltiyor diyor ama kafamın bir yerinde hep o düşünmeden edemiyorum 🤦

Ooo çok güzel düşmüş gerçekten 🍀 ah birde ben düşüre bilsem doktorum stres de çok yükseltiyor diyor ama kafamın bir yerinde hep o düşünmeden edemiyorum 🤦
Evet stres baya etkiliyormus benim 19 dan 159 a yükselmesi strestendi

Merhaba testere dişli aslan pençesi kaynayan Siyami yapraklarını atıp demeldinz bende ve her sabahmi yapıyorsunz tam tarifini verebilir misiniz benmde çok yüksek 1 yilm oldu hamile kalamiyorum

Benim prolaktin 28,6 çıkmıştı ama ilaç falan vermediler sınırda diye. Rahim duvarı kalınlığı görüldü ondan sebep kullanıyorum hayıt tohumunu. Testereninde çok iyi geldiğini duydum
Gerçi testere, hayıt ve civanperçemi bu üçünü karıştırıp içen çok ama ister istemez çekiniyo insan
Hayıt rahim duvarını kalınlaştırır çünkü içinde östrojen var. Kalınlık var demişsiniz o yüzden yazdım. Acaba dengeye mi getiriyor

Hayit sut hormonunu tetikleyebiliyoe diye biliyorum benimde sorunum var testere disli aslan pencesi düşürüyor

Hayıt otu bilinenin aksine prolaktini yükselten bisey. İçmeyin. Benim hayit otunu içtiğim ay prolaktinim resmen tavan yaptı, gogus uclarimin kesintisi arttı. Doktor bu çayı hemen bırak dedi.

Merhaba bugün bende kan sonuçlarına baktirdim prolaktin 54.8 çıktı ilaç falan yazmadı bu değer ruh halimize göre değişe biliyor dedi.ikinci defadir gidiyorum. İlk gittiğimde. Vanijal muayene yaptı.çikolata kisti çıktı. Daha ben koltuktan kalkmadan içeri gireli 5 dk olmadi.bana tüp önderdi.ismine. kadar verdi.bugün yine aynı şekilde yine tüp dedi.hormonların falan da bakalım.demedi yani.doğru düzgün bilgi paylaşımi yapmıyor.başka doktora gitmeyi düşünüyorum.buraya hastaneden öner diği hastaneden gelmiş. İkidir moralini.bozuyor
Sen önce değerlerine bak yumurta takibi yapalım de sonra tüp yada aşılama öner bana

Hayıt otu FSH da kullanılıyor diye duymuştum. Prolaktin için testere dişli aslan pençesi çayı öner en arkadaşlar var

Mrb hamile kaldınız mı acaba merak ettim

X