Prolaktin hormonum

Bilgee_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
744
400
Kızlar daha öncede prolaktin hormonum 52 olmuştu göğüs uçlarımda bi ağrı vardı ilaçdan sonra geçmişti. şimdi iste tamamen göğüsüme dokununca ağrım var özellikle sağda daha çok sizce geri yükselmiş olabilir mi göğüs ağrısı yaparmı yükselince prolaktin bilgisi olan?

Daha önce sadece göğüs ucu ağrısı olmuştu şimdi de göğüs ucu değilde göğüsümün kendisi ağrıyor elledikçe ama sadece. Prolaktin olabilirmi diyosunuz
Evet prolaktın yükseklik belirtileri de gögüs agsıdır canm

Evet prolaktın yükseklik belirtileri de gögüs agsıdır canm
Ya bununla birlikte kasık ağrısıda oluyor spiral kullanıyorum gebelikten de şüphelendim 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Allahım herşeyi gönlümüzce nasip etsin inşallah herkese istediği zaman da nasip etsin inşallah ne daha önce nede daha sonra tamda istediğimiz zamanda🙏🙏

Prolaktin, süt hormonudur ve evet göğüslerde ağrı acı yapar, yürürken bile hissedersiniz, dokunamazsiniz. Ptesi sabah kan verip hormonlariniza ve betaniza bakilmasini isteyin, boylelikle iciniz rahatlar.

Kızlar daha öncede prolaktin hormonum 52 olmuştu göğüs uçlarımda bi ağrı vardı ilaçdan sonra geçmişti. şimdi iste tamamen göğüsüme dokununca ağrım var özellikle sağda daha çok sizce geri yükselmiş olabilir mi göğüs ağrısı yaparmı yükselince prolaktin bilgisi olan?
benim 70 ve hipofizde adenomum var tabiki önemli bi göğüs ağrısı nedenidir

X