PSİKOLOJİK Mİ YOKSA HAMİLELİK Mİ ? LÜTFEN GÖRÜP GEÇMEYİN.

minikpatiler22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2022
74
24
Arkadaşlar merhaba ben bu konuyla alakalı pek çok başlık açtım ama yeterli cevabı alamadım haliyle bir kez daha sormak istedim ben bundan 2 ay öncesine kadar korunmasız ilişkide bulundum ilişkiden 5-6 saat sonra hap içtim haptan 2 gün sonra da ara kanamam oldu ben regl oldum sanmıştım ama 1 saat sürdü sürmedi kanama bitti ve ilaçtan kaynaklı olduğunu zaten anlamıştım her neyse sonrasında ilişkiden tam 12-13 gün sonra gayet normal dolu dolu regl oldum 4-5 gün sürdü ve bitti ama gelin görün ki içim rahat etmedi kendim evde erken gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı ikinci çizgiye dair hiçbir şey yoktu sonra içim daha da rahat etsin diye ilişkiden tam 20 gün sonra kan tahlili yaptırdım <1.20 çıktı şimdi ilk olarak sizlere sorum hamilelik ihtimali var mıdır ? ikinci olarak içime boşalmadı ama zevk suyundan şüphelendiğimiz için ve arka arkaya birden çok kez ilişki olduğu için hap kullandım ama dediğim gibi üstüne 2 hafta sonra regl oldum ilişkiden tam 20 gün sonra da beta hcg yaptırdım. Geç döllenme falan olsaydı 20. günde kesin çıkar mıydı doktor tekrar yaptırmama gerek olmadığını söyledi bu konuda burda tecrübesi olan bir çok insan olduğuna inanıyorum psikolojik olarak kendimi hamile gibi hissediyorum birde şu an yumurtlama dönemindeyim ki iyice girdim o psikolojiye etkilerinden dolayı aşırı şişim ve göğüslerimde hafif hafif ağrı var ilişkinin üzerinden 4 hafta geçti ne yapmalıyım sizce ya da ekstra bi şey yapmama gerek var mı bilen halimden anlayan biri ya da birileri yorum yapsın lütfen şimdiden herkese teşekkürler 🥺🙏

Arkadaşlar merhaba ben bu konuyla alakalı pek çok başlık açtım ama yeterli cevabı alamadım haliyle bir kez daha sormak istedim ben bundan 2 ay öncesine kadar korunmasız ilişkide bulundum ilişkiden 5-6 saat sonra hap içtim haptan 2 gün sonra da ara kanamam oldu ben regl oldum sanmıştım ama 1 saat sürdü sürmedi kanama bitti ve ilaçtan kaynaklı olduğunu zaten anlamıştım her neyse sonrasında ilişkiden tam 12-13 gün sonra gayet normal dolu dolu regl oldum 4-5 gün sürdü ve bitti ama gelin görün ki içim rahat etmedi kendim evde erken gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı ikinci çizgiye dair hiçbir şey yoktu sonra içim daha da rahat etsin diye ilişkiden tam 20 gün sonra kan tahlili yaptırdım <1.20 çıktı şimdi ilk olarak sizlere sorum hamilelik ihtimali var mıdır ? ikinci olarak içime boşalmadı ama zevk suyundan şüphelendiğimiz için ve arka arkaya birden çok kez ilişki olduğu için hap kullandım ama dediğim gibi üstüne 2 hafta sonra regl oldum ilişkiden tam 20 gün sonra da beta hcg yaptırdım. Geç döllenme falan olsaydı 20. günde kesin çıkar mıydı doktor tekrar yaptırmama gerek olmadığını söyledi bu konuda burda tecrübesi olan bir çok insan olduğuna inanıyorum psikolojik olarak kendimi hamile gibi hissediyorum birde şu an yumurtlama dönemindeyim ki iyice girdim o psikolojiye etkilerinden dolayı aşırı şişim ve göğüslerimde hafif hafif ağrı var ilişkinin üzerinden 4 hafta geçti ne yapmalıyım sizce ya da ekstra bi şey yapmama gerek var mı bilen halimden anlayan biri ya da birileri yorum yapsın lütfen şimdiden herkese teşekkürle

X