Kontakt Lens pupil boşluğu dar olan lens arıyorum

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
280
0
kızlar daha önce elegance b&l freshlook markalarını denedim yeşil renklerini.gözlerim ela olduğu için çok doğal duruyor ama pupil boşlugu çok büyük durdugu için doğallığı bozuyor.soloticaların nasıl acaba bilgisi olan varmı yada başka markada olabilir kızlar yarım edin bana

Bütün lenslerde aynı problem var.Böylesini bulsam bende alacam ama yok.Soloticaların bazı renkleri daha beter.Solotica kullananların resimleri var sitede görebilirsin.Valla ben buradaki resimleri görünce acayip soğudum soloticalardan.Ama şu son 3 rengi topazio esmeralda ve quartzo güzel gibi.Bence en doğal olanları onlar.Solotica düşünüyorsan bu üç rengi arasında seçim yapabilirsin.Birde mel var tabi.Ben onu almayı çok istiyordum ama bazı gözlerde çokta doğal durmadığını farkettiğim zaman ondanda vazgeçtim:KK43:(

ben de uzun süredir lens araştırıyorum.

Piyasada yada netten alabilecegımız pupili en dar lens nedir ?

Amerikadaki custom lensleri bile araştırdım ( 9mm sfx ve fxeyes) çok çok doğallar ancak onların sert ve kalın oldugu yazılmış.

Custom olmayan lenslerde ise pupil yeterınce dar olmadıgı ıcın özellıkle de benım gibi koyu kahve gözlerde gözün içinden kahve kısımlar sırıtıyor.

O yuzden en azından piyasadaki en dar pupilli lens hangisi onu bilmek istiyorum. Ayrıca damarsız ve hareli olanlar doğal duruyor.

Hareli, damarsız, pupili dar ve koyu mavi lens :)

önereceğiniz bir lens var mı kızlar ?

Yoksa paraya kıyıp fxeyes dan mı sipariş versem ?

Bu arada optikçiler de gözün lens ölçülerini ölçebiliyorlar mı yoksa doktora gitmek şart mı ?

kendi kendime konuşmaya devam... :S

Sophistic lensleri de inceledim...onların da pupili istediğim kadar dar görünmuyorlar...

Demekki custom lens dışında bir çare yok şimdilik.

Merhaba.. oldukça ihtiyacım var çünkü bir arkadaşım kendini yanlışlıkla koparttımçok üzgün hissediyorum eğer müsaitsen sizinle görüşmek istiyorum lens için

X