Q-Switch Lazer ile Kaş Silme

3 seans q switch yaptirdim simsiyah kaslarima
Ilk seansta kirmizi bordo gibi bisey oldu siyah renk gidip
Ikinci seansta gozle gorulur fark yoktu sonra 2 sene birsey yaptirmadim
3. Seans icin ayni yer baska bir q switch cihazi almislar tekrar denedim bu sefer kaslarimin icine girmediler dokulur diye ki dokuldu de sararan yerler kas disinda kavis gibi olan yerlere uyguladilar morardi kabuk bagladi 2 hafta icinde yaralar dustu tek kasimda acilma goremedim diger kasim da daha koyulasmis gibi duruyor
Ilk iki seansimda ne kabuk ne morarma olmamisti
Iyilessin kaslarim pico lazer deneyecegim
Su an altlardan gelen hafif siyahlik yer yer turunculuk kahverengilik kizillik ne ararsaniz var

3 seans q switch yaptirdim simsiyah kaslarima
Ilk seansta kirmizi bordo gibi bisey oldu siyah renk gidip
Ikinci seansta gozle gorulur fark yoktu sonra 2 sene birsey yaptirmadim
3. Seans icin ayni yer baska bir q switch cihazi almislar tekrar denedim bu sefer kaslarimin icine girmediler dokulur diye ki dokuldu de sararan yerler kas disinda kavis gibi olan yerlere uyguladilar morardi kabuk bagladi 2 hafta icinde yaralar dustu tek kasimda acilma goremedim diger kasim da daha koyulasmis gibi duruyor
Ilk iki seansimda ne kabuk ne morarma olmamisti
Iyilessin kaslarim pico lazer deneyecegim
Su an altlardan gelen hafif siyahlik yer yer turunculuk kahverengilik kizillik ne ararsaniz var
İnşallah istediğin kaşlara kavuşursun simonesimone

Ben 1 kere q-switch yaptırdım. Çok yara ve kabuk oldu. 3 kere piko yaptırdım. Daha az yara ve kabuklanla oldu. Pikoyu tavsiye ederim. Tamamen silinmedi ama baya gözle görülür oranda silinme oldu. Gittiğim uzman, kıl tekniği kaş yaptırmak istesem bu haliyle yapılabilceğini söyledi.

Benim tekrar yaptirma sansim yok cunku kasimin baya ustunde kavisli sekilde yaptirmistim kas kontorumu ve hepsinin silinmesi lazim
Siz nerede yaptirmistiniz acaba pikoyu ve kasinizin rengi neydi acaba ?

Benim tekrar yaptirma sansim yok cunku kasimin baya ustunde kavisli sekilde yaptirmistim kas kontorumu ve hepsinin silinmesi lazim
Siz nerede yaptirmistiniz acaba pikoyu ve kasinizin rengi neydi acaba ?
İstanbul nişantaşında, siz nerdesiniz? kaşım kahverengi tamamen silinmedi ama rengi baya açıldı.

X