Qlarista kullanan var mi?

melo34

Duygularıma Esir Oluyorum Seni Görünce
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
7.111
6.125
İyi geceler kizlar qlarista kullanmaya basladim ilk kutu bitti ama regli olmadim vucut alisiyor diye onemsemedim ilk kullanimda oluyormus
ama sorunum su ikinci kutu bitti regli sancim var bu aksam kahverengi camur gibi akinti geldi malum ramazan diye doktora gidemiyorum simdi de bayram geldi randevu alamiyorum
Daha once kullanan varmi aranizda
Basima gelen durum hakkinda fikriniz varmi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

21 gün kullanıp bırakıyorsunuz değil mi?
Ayrıca o ilaç cinsel isteği arttırıyor doktorunuz söylemiştir umarım

21 gün kullanıp bırakıyorsunuz değil mi?
Ayrıca o ilaç cinsel isteği arttırıyor doktorunuz söylemiştir umarım

28 tablet var ve ara verilmiyor

28 tablet var ve ara verilmiyor

28liklerde bu sikintiyi yasayan cok duydum. Ara verilmedigi icin oluyor bu problem galiba. Ben de 28lige gececektim guvenemedim. Bir de bazilarinda son 7 hap bos hap oluyor, placebo yani. Sizinki onlardan degil herhalde

28liklerde bu sikintiyi yasayan cok duydum. Ara verilmedigi icin oluyor bu problem galiba. Ben de 28lige gececektim guvenemedim. Bir de bazilarinda son 7 hap bos hap oluyor, placebo yani. Sizinki onlardan degil herhalde

Benim pakette son iki hap bos alinmasada oluyor yani

Cok enteresan yeni nesil dk haplarini anlamiyorum :)) eski usul iyidir doktora tekrar danismanizda fayda var baktim simdi icerigi ilginc her gun farkli hormonlar var bir de kullananlarin %20si adet gormuyormus oyle yaziyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi geceler kizlar qlarista kullanmaya basladim ilk kutu bitti ama regli olmadim vucut alisiyor diye onemsemedim ilk kullanimda oluyormus
ama sorunum su ikinci kutu bitti regli sancim var bu aksam kahverengi camur gibi akinti geldi malum ramazan diye doktora gidemiyorum simdi de bayram geldi randevu alamiyorum
Daha once kullanan varmi aranizda
Basima gelen durum hakkinda fikriniz varmi?

Canım ben kullandım o hapı 1 ay benim adetim normal zamanda oldu ama dediğin gibi hem kahverengi çamur gibiydi hemde normalde 7 gün süren adetin 2-3gün sonra kesildi. Bu hap genel olarak böyle yapıyormuş demekki bende şimdi öğrenmiş oldum. (Bu arada doktora gittiğimde bunların olabileceğini söyledi bi sorun yoktu yani)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende doktor tavsiyesi ile bu hapı kullanıyorum canım ilk ay son 5.hapta dediğin gibi koyu kahve akıntı geldi hastalık gibi hemde az az da değil ondan 2-3 gün sonra normal hasta oldum ve 2-3 gün filan sürdü, ondan sonraki aylar kahverengi akıntı olmadı ilk ayki gibi, şimdi son 2 haptayım yarın gece bitiyo kutu ama ne kahverengi akıntı vaaar ne hastalık :KK1: çok enteresan bi hap cidden, zaten ilk defa dk kullanıyorum bi garip geldi

Regli olmamanin verdigi sinir stres aksam orucumu bozdum kahverengi gelince bugunde gelen birsey yok

X