Rahim filmi çektirdim bitmek bilmeyen ağrı

Siibeelll

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2021
59
19
32
Merhaba kızlar rahim filmi çektirdim hala sancım var sanki gaz dolanıyor karnımda rahmim kalktığım da düşecek gibi hissediyorum daha önce bu olmadı son bir kaç gündür bu ağrı var ve kanamam da bitmedi hala hep lekelenme oluyor bu normalmi 8.gün bugün özel hastahene olduğu için doktoru aramıyorum maddiyat konusunda sıkıntılarım olduğundan

Merhaba kızlar rahim filmi çektirdim hala sancım var sanki gaz dolanıyor karnımda rahmim kalktığım da düşecek gibi hissediyorum daha önce bu olmadı son bir kaç gündür bu ağrı var ve kanamam da bitmedi hala hep lekelenme oluyor bu normalmi 8.gün bugün özel hastahene olduğu için doktoru aramıyorum maddiyat konusunda sıkıntılarım olduğundan
rahım fılmı sonrası da bana enfeksıyon olmamsı ıcn ılac vermıslerdı sana verdiler mi? o kadar agrı normal degıl ki. 8. gun demıssın . devlete gıt hıc yoktan kontrol muayene ederler. kan alırlar enfeksıyon bakarlar.

Antibiyotik kullanmadınız mi? Devlet hastanesine gidin. Sekiz gün ağrı ve kanama normal degil.

X