Rahim filmi

Ozlm255

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
21
7
26
Ben 11 Mayıs'ta adet olduktan sonra 17 Mayıs'ta rahim filmi çekildim doktorum bana sol tüpün kapalı sağ tüp açık dedi ve rahim ortada olmasi gerekken saga kaymış biraz dedi ama onun bişey olmicagini söyledi şuan 3 ay bişey kullanmadan deniyoruz ve 1 Haziran'da tekrar adet oldum gunumden çok erken oldu benim gibi olan varmı

Böyle gebelik olabilir mi filimden sonra sadece ağrı kesici ve antibiyotik verdi acaba ondan mı erken oldu

herkesin bünyesi farklı rahim filmide etki etmiş olabilir, ilaçlar ve mevsim geçişleride adet düzenlerinde şaşma yapabiliyor.

Ben 11 Mayıs'ta adet olduktan sonra 17 Mayıs'ta rahim filmi çekildim doktorum bana sol tüpün kapalı sağ tüp açık dedi ve rahim ortada olmasi gerekken saga kaymış biraz dedi ama onun bişey olmicagini söyledi şuan 3 ay bişey kullanmadan deniyoruz ve 1 Haziran'da tekrar adet oldum gunumden çok erken oldu benim gibi olan varmı
Benim gibi olup 3 ay da hamile kalan varmı

Eşimde yok benim bir tüp kapalı sadece birde rahimde biraz kayma var dedi ama bu sorun değil dedi doktor

merhaba.. Rahim filmi Çekildikten sonra ilk ay korundunuz mu acaba? şimdi film sonrası 3-4 gün birlikte olma diyorlar ve antibiotik veriyorlar ya o değil ama Çocuk o ay olmasın diye korundunuz mu?
radyasyon aldık diye

merhaba.. Rahim filmi Çekildikten sonra ilk ay korundunuz mu acaba? şimdi film sonrası 3-4 gün birlikte olma diyorlar ve antibiotik veriyorlar ya o değil ama Çocuk o ay olmasın diye korundunuz mu?
radyasyon aldık diye
Merhaba,ben sormuştum doktora o ay için korun,ilaç veriyoruz ne de olsa,ne olur ne olmaz demişti

. fındıkzade de hekimoğlu görüntüleme merkezinde 500 tl ye cektirdim gecen hafta.. hiç acı yoktu hafif kasık agrısı o kadar, bayanlar cok ilgili aklınızda olsun...3 gün ilişki olmasın diyorlar antibiotik verdiler o kadar inşallah hayırlısıyla en yakın zamanda hamile kalırız.

Canım merhaba sadece tıkalı mı sıvıda varmıymış benimde sol tıkalı sağ açık ocakta çekildim gebelik oluşmadı daha ama bende pko var eşimdede sorun vardı onlar içinde tedavi gördük dün aşılama yaptırdım bide onu deneyelim dedik inşallah tutar bekliyorum benim doktorum tek tüple hamile kalırsın dedi bana

radyasyon aldık diye
Hayır korunun diye bişey demedi doktor

Colormed görüntüleme merkezinde rahim filmi çektirenler ücret konusnda bilgisi varmı yada daha uygun fiyatla rahim filmi çektirebilirim

Şuan 14 haftalık hamileyim ve doktorun verdiği hiçbir ilacı atamiyorum midemi bulandırıyor hala atamiyorum benim gibi olan varmi

X