Rahim şekli anormal olanlara...

yesil_87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
2.031
174
sola deviye ne demek bilen varsa mesaj atsın lütfen


aynen canım bilen var mı benm de ultrason sonuçlarmda öle bişey yazıyooo :2:uterus sola deviye anteverttir. uterusun boyutları normaldir. endometrium kalınlğı 3mmdir. myometrium homojendir. bilateral overlerde periferik yerleşimli multiple foliküller izlenmiştir(PCOS)

Douglas normaldir. mesane normal konum ve boyutta olup lümen içi patoloji saptanmamıştır.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 686 gün geçti.

Cobanyildizi35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
422
307
30
sanırım bütün mesleklerde aşırı şekilde bir yozlaşma var. kalite düşüyor.insana saygı sıfır. ben evlenir evlenmez ünv hastanesine gidip hamileliğe engelim var mı öğrenmek istiroyum ablamın da çocuğu olmuyor iyice detaylı araştırmanız için size başvurdum demiştim.cahil beceriksiz doktorlar genetik faktörlere hiç bakmadan bana sapasağlamsın dediler. neticede 1 sene sonra hormonlarımda yumurtlamayı tembelleştiren biraz bozukluk ve bunun için özelde boşuna gördüğüm yumurtlama tedavisinin ardından 8-9 ay sonra da rahmimin yarım olduğunu öğredim.
benim başıma gelenler.eşim çok iyi bir göreve sahip tanınmış biri ve maddi sorunumuz yok. bunu şunun için yazdım hani fakire fukaraya bakmıyorlar derler ya,sağlık sistemi öyle çökmüş ki kim olursan ol farketmiyor.snin paran yada tahsilin karşındakinin cehaletini kapatmıyor.BU YÜZDEN SÜTTEN AĞZI YANAN BİRİ OLARAK DİYORUM Kİ;
LÜTFEN DOKTORUNUZU İYİ SEÇİN.
Merhaba baya olmuş siz yazalı ama bende yarım rahimli olduğumu öğrendim. 2 tüp yarım rahim. Sizin daha sonra gebelik gerçekleşti mi acaba?