Ramzi teorisi doğru mu? Keseye göre cinsiyet tahmini yapar mısınız?

Selisay Selisay 😍😍 geldi yeni fotoğraflarr
En zorlandığım üç tahmin listesine net girer bu bebiş annesi 😁 evirdim çevirdim yanıltmak da istemediğim için baya bı inceledim karından ultrason ise erkek.Son kararım 😁🥹 bu arada ultrason kolunu saginda daha çok gezdirdi değil mi? O detayı Hatirliyosan daha net bişey soyleyebilirim.ama bence erkek

En zorlandığım üç tahmin listesine net girer bu bebiş annesi 😁 evirdim çevirdim yanıltmak da istemediğim için baya bı inceledim karından ultrason ise erkek.Son kararım 😁🥹 bu arada ultrason kolunu saginda daha çok gezdirdi değil mi? O detayı Hatirliyosan daha net bişey soyleyebilirim.ama bence erkek
Ahahahahah 😂😂 ahh çocuğumm ne zorsunnn demekkk. Sanki sağ veya ortalardaydı bilemedim🙈hatırlayamıyorum çokk teşekkür ederimmm❤️ mutlaka cinsiyet belli olunca yazacağım😌

Benimkine de bakar mısınız? 10+2 Selisay Selisay

Eklentiler

• IMG_20240422_124357.jpg
    IMG_20240422_124357.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 7
teori bence doğru değil, benim kızım soldaydı mesela. kanıtlı kız kendisi:)

Selisay Selisay selam canım banada yorum yaparsan çok sevinirim kardeşimin ultrasonu 6+2 karından ultrason cinsiyeti merak ediyoruz.. sağlıkla gelsin bebişler inşallah 🥰
SAVE_20240420_212410.jpg

Selisay Selisay selam canım banada yorum yaparsan çok sevinirim kardeşimin ultrasonu 6+2 karından ultrason cinsiyeti merak ediyoruz.. sağlıkla gelsin bebişler inşallah 🥰 Eki Görüntüle 3419352
Merhaba maşallah bu benisimiz de arada kalmış ortada duruyo biraz ama erkek olma olasılığı yüksek görebildiğim kadarıyla ❤️ kardesinize sevgiler hayırlı dogumlar 🧿

Merhaba maşallah bu benisimiz de arada kalmış ortada duruyo biraz ama erkek olma olasılığı yüksek görebildiğim kadarıyla ❤️ kardesinize sevgiler hayırlı dogumlar 🧿
Ay çok teşekkürler hayırlısı olsun inşallah 🥰 bir tane oğlu var bakalım bu ne olcak bende kız hissediyorum aslında Rabbim sağlıklı nasip etsin gerisi önemli değil 🥰

X