rapor hakkında yardım!

milasis

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
566
0
kızlar ben 22.haftalık hamıleyım ..martın sonunda dogum ıznım baslayacak.o zamana kadar calısmayı dusunuyordum fakat durumum uygun degıl.yuksek rısklı gebelık durumum var.ıkızlere hamıleyım.doktorum 2.donem okula gıtmemı uygun gormedı.

yarın rapor almayı dusunyorum.10 gun rapor aldıktan sonra dıyelım kı rapor pazar gunu bıtıyor, pzt. ışbasında olmak zorundayız.pzt.hastaneden heyet raporu alıp goturebılırmıyım yoksa 1 gun calısma zorunlulugu varmıs eskıden salı mı rapor alınıyor? boyle seyler duydum ne derece dogru?

bu arada stajyer ogretmenım rapor + heyet raporu sıkıntı yaratr mı?
deneyımlı ogretmenlerımın paylaşımlarını beklıorum..sımdıden tesekkurler

pazar günü raporun bitiyorsa pazartesi gider hemen yeniletirsin,1 gün çalışma diye bir şey yok.Stajyer olmak önemli değil bu durumda,tamamen müdürün inisiyatifi ve iyi niyetiyle alakalı. Umarım sorun çıkaran biri değildir.

canım cok tesekkur ederım cevap ıcın:)
mudurum cok ıyı nıyetlı seker gıbı bı ınsan, her turlu ımkanı saglıyor fakat kalıcı degıl burda gecıcı:KK43: o gıdınce yerıne gelen ne yapar bılmıorum..hayrlısıyla atlatsaydım su gunlerı:KK43:

pazar günü raporun bitiyorsa pazartesi gider hemen yeniletirsin,1 gün çalışma diye bir şey yok.Stajyer olmak önemli değil bu durumda,tamamen müdürün inisiyatifi ve iyi niyetiyle alakalı. Umarım sorun çıkaran biri değildir.

ilk raporda "kntrol" yazılmamışsa raporu bitmeden yenilemesi gerekiyor.

kontrol yazılmadıysa pazar günü alman gerekiyor.

X