Redmi 9pro & Mi 10 lite

Hangi telefon

• Ankete Katılan
    2

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.937
21.486
Merhaba kizlar. Aslinda istedigim telefon samsung s9+ ama maalesef temiz bisey bulamiyorum sifirida yok piyasada. Bu 2 telefon arasinda kaldim. Note 9 pro islemci acisindan biraz daha ustun durumda ama note 10 lite ekran kalitesi olarak daha iyi haliyle kamera vs. Acisindan da iyi. Sadece note 10 lite hafiza karti destegi olmamasi aklimi kurcaliyo. Aman aman resim ceken biri olmasamda bi kac sene icinde hafizasi yuzunden elimde kalmasindan cekiniyorum surekli telefon degistirebilen biri degilim.128gb olani dusunuyorum. Bu gb kac sene yeterli gelir.
Kiyaslama videolarini izledim ama bi turlu karar veremedim. Kullananlardan veya konu hakkinda bilgisi olanlardan yardim istiyorum.

Ben yakın zamanda note9 pro alacağım, mi note 10 lite ile arasında ciddi fark yok diyorlar
Bi cok kiyaslama videosu izledim ozelliklerine de baktim evet aman aman fark yok. Sadece ekran goruntu kalitesi olarak mi 10 lite biraz daha iyi durumda cazip geliyo. Ekrani kavisliymis yakindan gorme sansim olmadi ama bu iyi mi kotu mu onu bilemedim. Malum cocuk dolu evim ellerine gecerde duserse skinti yasatacak bi durum olur mu. Islemci olarakta 9 pro iyiymis. Bi karar verebilsem

Bi cok kiyaslama videosu izledim ozelliklerine de baktim evet aman aman fark yok. Sadece ekran goruntu kalitesi olarak mi 10 lite biraz daha iyi durumda cazip geliyo. Ekrani kavisliymis yakindan gorme sansim olmadi ama bu iyi mi kotu mu onu bilemedim. Malum cocuk dolu evim ellerine gecerde duserse skinti yasatacak bi durum olur mu. Islemci olarakta 9 pro iyiymis. Bi karar verebilsem
Telefonu sık sık düşüren biri olarak kavisli ekrandan hep kaçınırım. Note 9 pro daha kullanışlı

Iphone 6 s plus kullanıyorum.Kamera berbat .Zaten bozuldu bozulacak .Baktım ıphone fıatları acayıp yuksek banada onerın kızlar

Bende elımdekını satarsam alacagım ama bılemıyorum .xiomi not 9 a arızalı dıolar enıstem aldı sorun yok

X