Regl döneminde parça gelmesi

nesibew

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
74
-13
20
Merhaba hanımlarr. Regl dönemim çok yoğun geçiyor yoğun kanamam oluyor yani. Ve özellikle ilk günler nerdeyse günde iki kere et parçası gibi kandan bi parça düşüyor. ( midenizi bulandırdıysam kusura bakmayın lütfen) Bu durumu yaşayan var mı? Bunun ne olduğunu bilen vs.. Birde aşırı sancılı geçiyor ağlıyorum dayanamıyorum. Sizce bi gidip muayene olayım mıı

Ben çok gittim bu sebeplerle ama ağrı kesici vermek dışında bi şey yapmamıştı doktor. Doğum kontrol hapı kullanırken o kadar yoğun parça gelmiyordu ama bırakınca yeniden başladı, yumurtalıklarda, rahimde bi sorun yoktu

Ben çok gittim bu sebeplerle ama ağrı kesici vermek dışında bi şey yapmamıştı doktor. Doğum kontrol hapı kullanırken o kadar yoğun parça gelmiyordu ama bırakınca yeniden başladı, yumurtalıklarda, rahimde bi sorun yoktu
Peki parçanın ne olduğuna dair bişey söyledi mi

Anladım teşekkür ederimmm. Neden olduğunu söyledi mi peki çok soru sordumm ama 😂
Yok :KK70: oluyor bazılarında demişti, dünyadaki kadınların bilmem ne kadarı ağrılı geçirirmiş bilmem ne kadarı bilmem ne yaparmış. Öyle veriler verdi iyi demiştim. Doğum kontrol hapı süresince ağrı da pıhtı da olmadığı için hormonal mi diyorum ama bilmiyorum o kadarını

Yok :KK70: oluyor bazılarında demişti, dünyadaki kadınların bilmem ne kadarı ağrılı geçirirmiş bilmem ne kadarı bilmem ne yaparmış. Öyle veriler verdi iyi demiştim. Doğum kontrol hapı süresince ağrı da pıhtı da olmadığı için hormonal mi diyorum ama bilmiyorum o kadarını
Tamam çok teşekkür ediyorummm 🌸

Her döngüde rahim duvarı yenilendiği için eski duvarın parçaları regl ile atılır. Bu normal bir durum; tabi başka şikayetleriniz yoksa.

X