Regle 3 gün kala erken gebelik testi negatif

seertu

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
30
62
35
Selam kızlar.. Son adet ilk gün 27 Mayıstı. Ovulasyon haftasını değerlendirdik. Son ilişkinin üstünden 12 gün geçti erken gebelik testi negatif.. çok moralim bozuldu. Ağzımda çok kötü bir tat var ara ara midem bulanıyor. Şişlik var ve yumurtlamadan sonra kasık ağrılarım hiç geçmedi. Regl olmaktan korkuyorum. Sizce hala umut var mı 🥺

normalde adete 14 gun kala yumurtlarsın. adete 4 kala en erken test deneyebılırsın :)
Dün ya da bugün adet olmam gerekiyordu adetim gecikti ama bu sabah kusura bakmayın iç camasirimda pembe bı leke gördüm adet oldum sandım ama gelen giden yok dün gün içinde kaset testlerden yapmıştım gecikince ama negatifti sizce neden olabilir

Dün ya da bugün adet olmam gerekiyordu adetim gecikti ama bu sabah kusura bakmayın iç camasirimda pembe bı leke gördüm adet oldum sandım ama gelen giden yok dün gün içinde kaset testlerden yapmıştım gecikince ama negatifti sizce neden olabilir
yerlesme kanamasıysa bu adet degılse hemen cıkmaz zaten 1 2 gun gecmesı lazım ustune :S bence bekle adet olmazsan bıdaha yaparsın :) ve ılk zamanlar kesınlıkle ılk ıdrarla yap. olsa da cıkmayabılır su falan ıcıyoruz bısı yıyıp ıcıyoruz sonucta

yerlesme kanamasıysa bu adet degılse hemen cıkmaz zaten 1 2 gun gecmesı lazım ustune :S bence bekle adet olmazsan bıdaha yaparsın :) ve ılk zamanlar kesınlıkle ılk ıdrarla yap. olsa da cıkmayabılır su falan ıcıyoruz bısı yıyıp ıcıyoruz sonucta
Açıkçası çok tedirgin oldum bugün içinde de gelmezse sabah test yapayım diyorum çıkar mı sizce yani sizi heryerde görüyorum yorumlarda bana da cevap vermiştiniz o yüzden size yazmak istedim bilgilisiniz anladığım kadarıyla:)

Açıkçası çok tedirgin oldum bugün içinde de gelmezse sabah test yapayım diyorum çıkar mı sizce yani sizi heryerde görüyorum yorumlarda bana da cevap vermiştiniz o yüzden size yazmak istedim bilgilisiniz anladığım kadarıyla:)
yok ya cok bıldıgımden degıl :) sevdıgım bı konu herkes hamılelıkhaberı alsın mutlu olalım duam bu :) bende ılk gebelıklerde oyle bısı gelmedı ama kahve leke seklınde bu son hamılelıgımde gelmıstı. yanlıs hatrlamıyorsam hemen ertesı gun test yaptıgımda cıktı. kahve olması için ıcerde beklemıs kan 1 gun de olsa dıye dusun. pembe leke daha yenıdır .benım fıkrım belkı yanlıs dusunuyorumdur. o yuzden 2 gun beklemen daha ıyı bence:)

yok ya cok bıldıgımden degıl :) sevdıgım bı konu herkes hamılelıkhaberı alsın mutlu olalım duam bu :) bende ılk gebelıklerde oyle bısı gelmedı ama kahve leke seklınde bu son hamılelıgımde gelmıstı. yanlıs hatrlamıyorsam hemen ertesı gun test yaptıgımda cıktı. kahve olması için ıcerde beklemıs kan 1 gun de olsa dıye dusun. pembe leke daha yenıdır .benım fıkrım belkı yanlıs dusunuyorumdur. o yuzden 2 gun beklemen daha ıyı bence:)
Çok teşekkür ederim gerçekten sarı akıntım devam ediyor bi iki gün daha olmayı bekliyim bana olcakmisim gibi geliyor ama şuan hiç belirtim yok sanki adetim olmuş ta bitmiş gibiyim ki adetimden 1 hafta önce sancilarim başlamıştı oldum olcam diyordum ama işte beklemedeyim 🙏

Benimde bu ay reglden sonra iki günde bir ilişki oldu ve yumurtlama günlerimi değerlendirdim ilk defa bu ay çocuk deniyoruz. Adetime 9 gün var ama sol kasığımdan bacağıma hafif bir ağrı oluyor bazen adet olucakmis gibi sarı bı akıntım var ve idrarım çok koyu geliyor ama öyle göğüste koyulaşma hissi ağrı falan yok çok bu konlarda bilgim olmadığı için yazmak istedim sizce herkes aynı belirtiyi gösterir mi yoksa bende tutturmuş olabilir miyim kaşık agrilarimdan ve akıntıdan şüpheleniyorum
Cnm ne yaptın test pozitif çıktı mi

3. Gün sonunda hastalandım:) önümüzdeki aylara bakicaz artık

X