reglim 7 gün gecikti

esmerjalda38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
11
1
34
bir önceki regl tarihimin bitişinden 1 gün sonra (korunma geri çekilerek ) bir hafta sonra (korunma yine geri çekilerek ) ama takvimden baktığımda yumurtlama günüme denk gelmiş. ve 7 gündür regl olmuyorum. 3 gün önce ucuz testlerden yaptım ama negatif çıktı. bu şekilde negatif çıkıp sonrasında pozitif çıkan var mı ? ne zaman kan testine gitmeliyim ? arada tek taraflı sancı giriyor hemen kesiliyor belim ağrıyor regl olucam sanıyorum ama hiçbir şey yok akıntı vs.

bir önceki regl tarihimin bitişinden 1 gün sonra (korunma geri çekilerek ) bir hafta sonra (korunma yine geri çekilerek ) ama takvimden baktığımda yumurtlama günüme denk gelmiş. ve 7 gündür regl olmuyorum. 3 gün önce ucuz testlerden yaptım ama negatif çıktı. bu şekilde negatif çıkıp sonrasında pozitif çıkan var mı ? ne zaman kan testine gitmeliyim ? arada tek taraflı sancı giriyor hemen kesiliyor belim ağrıyor regl olucam sanıyorum ama hiçbir şey yok akıntı vs.
Sonuç ne oldu

Benimde öyle olmuştu. Ucuz kaset testler hemen göstermiyor. İğne batması gibi bir kasık ağrım, gaz sancım vardı. Erken gebelik testi aldığımda çıktı. Geç döllenme olabilir ondan kaset test hemen göstermeyebilir. Hassas test ya da kan testi öneririm

Benimde öyle olmuştu. Ucuz kaset testler hemen göstermiyor. İğne batması gibi bir kasık ağrım, gaz sancım vardı. Erken gebelik testi aldığımda çıktı. Geç döllenme olabilir ondan kaset test hemen göstermeyebilir. Hassas test ya da kan testi öneririm
benimde öyle iğne batması gibi ani sancı giriyor ondan sonra geçiyor onun dışında çok fazla koku almaya başladım ama mide bulantım yok ilginç bir şekilde yalnızca çok çabuk tiksinti geliyo bir önceki hamileliğimde düşük oldu ama ilk zamanlarda midem bulanmıştı. kan testine gideceğim 3 4 gün sonra :)

benimde öyle iğne batması gibi ani sancı giriyor ondan sonra geçiyor onun dışında çok fazla koku almaya başladım ama mide bulantım yok ilginç bir şekilde yalnızca çok çabuk tiksinti geliyo bir önceki hamileliğimde düşük oldu ama ilk zamanlarda midem bulanmıştı. kan testine gideceğim 3 4 gün sonra :)
kaç gün geciktiniz

bir önceki regl tarihimin bitişinden 1 gün sonra (korunma geri çekilerek ) bir hafta sonra (korunma yine geri çekilerek ) ama takvimden baktığımda yumurtlama günüme denk gelmiş. ve 7 gündür regl olmuyorum. 3 gün önce ucuz testlerden yaptım ama negatif çıktı. bu şekilde negatif çıkıp sonrasında pozitif çıkan var mı ? ne zaman kan testine gitmeliyim ? arada tek taraflı sancı giriyor hemen kesiliyor belim ağrıyor regl olucam sanıyorum ama hiçbir şey yok akıntı

Benimde 6 gün gecıktı ilk defa bu durumla karşılaştım kasıklarımda sağ bacağımda belımde ara ara ağrı giriyor göğüslerimde hassasiyet sonradan oluştu sizce nedır bu durum

Benimde 6 gün gecıktı ilk defa bu durumla karşılaştım kasıklarımda sağ bacağımda belımde ara ara ağrı giriyor göğüslerimde hassasiyet sonradan oluştu sizce nedır bu durum
regl belirtileri ve gebelik birbirine çok yakın olduğu için çözemiyorum bende tam olarak aynı şeyleri bende yaşıyorum ama bacak ağrısı yok bende :) son ilişkinizden sonra 14 gün geçtiyse kan testi kesin sonuç verir diye düşünüyorum

Herkese merhaba 1 buçuk yıllık evliyim adetim düzensiz söyle geçen ay 10nda oldum ondan önceki ayda 12 oldum hep 2 gün geri attı bu ayda 7 sinde olmam gerekiyorken olmadım ayın 10 bekledim olmadım 5 gün gecikmem var bugün test yaptım negatif çıktı geçen hafta perşembe gününden beri kasık bel agrısı çekiyorum benim gibi aynı durumda olan var mı? Geç döllenme olabilir mi acaba

X