Gebeliğe Hazırlık Reglime 5 gün kala beta hcg 174, kimyasal mıdır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben halbuki ovulasyon testi almıştım yumurtlama takibi yapıyordum tabii geç başladım, yumurta çatlamaya hazırlarken kahverengi akıntı olunca bir arkadaşım yerleşme kanı olabilir dedi de testi öyle yaptım. 1 kere oldu sadece
Canım bende de ilişkiden sonra kahverengi pembemsi kanama oldu. 1 gece sürdü sadece, sabah yoktu. Ovulasyona baktım, koyuydu ertesi gün silikleşti. Ama ben ondan 4-5 gün önce yine yumurtlama görmüştüm acaba yerleşme olabilir mi

Bende görüyorum çizgi. Geç döllenme olabilir belki o yüzden siliktir. Belki kimyasal bilemiyorum ama bildiğim birşey var ki hayırlısı olması. Hayırla gelmesi. İnşallah güzel haberle sonuclanir durumunuz. Yarın da resmi tatil. Elinizde test varsa yarın yine yaparsınız.

Bende görüyorum çizgi. Geç döllenme olabilir belki o yüzden siliktir. Belki kimyasal bilemiyorum ama bildiğim birşey var ki hayırlısı olması. Hayırla gelmesi. İnşallah güzel haberle sonuclanir durumunuz. Yarın da resmi tatil. Elinizde test varsa yarın yine yaparsınız.
Var inşallah güzel haber veririm ❤️❤️

Canım bende de ilişkiden sonra kahverengi pembemsi kanama oldu. 1 gece sürdü sadece, sabah yoktu. Ovulasyona baktım, koyuydu ertesi gün silikleşti. Ama ben ondan 4-5 gün önce yine yumurtlama görmüştüm acaba yerleşme olabilir mi
Döllenmeden 6 gün ve sonrasında yerleşme kanı olabiliyormuş, bendeki akıntıdan ertesi gün sonra idrar testi yaptığımda ikinci çizgiyi görmüştüm. öyle bir şey varsa test yaparsanız çıkar muhakkak 🙏🏼🌸

X