regline 8 gün kala erken gebelik testinde silik çizgi gören var mı ?

Daha da adet olmadım gebelik de negatif hayırlısı bakalım ağrılar başladı da
Bende geçen ay kimyasal geçirdim adet günümde test yaptım sildikten bir tık koyu çıktı inanamayıp yine yaptın ertesi günde yaptım aynı çıktı sonra gecikmenin 2ci günü falan yaptım negatif çıktı 1gün sonra da adet oldum

Bende geçen ay kimyasal geçirdim adet günümde test yaptım sildikten bir tık koyu çıktı inanamayıp yine yaptın ertesi günde yaptım aynı çıktı sonra gecikmenin 2ci günü falan yaptım negatif çıktı 1gün sonra da adet oldum
Hadi yaa demek öyle oluyor kimyasal şaşırdım bende ilk defa yaşadım Rabbim en kısa zamanda kolaylıkla nasip etsin inşallah tekrardan doğal yolla hamile kalabilmeyi

Merhaba arkadaşlar benim sat 15.02.2024 bat a 8 gün var ama mide bulantılarım ve kasık ağrım oldugu için erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce kan vermeli miyim beklemeli miyim bu şekilde olup hamile oldugunu öğrenen var mı ????
bence gebelik testinde silik çizgi çıktıysa kan testinde kesin çıkar. döllenmeden 8-9 gün sonra kanda 14 gün sonra idrarda belli oluyor gebelik diye biliyorum. dişçi randevunuz varsa bence yaptırın kan testini.

Hadi yaa demek öyle oluyor kimyasal şaşırdım bende ilk defa yaşadım Rabbim en kısa zamanda kolaylıkla nasip etsin inşallah tekrardan doğal yolla hamile kalabilmeyi
Evet bende ilk kez yaşadım kimyasaldan sonra kolay oluyormuş hamile kalmak Rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

Üstteki lh alttaki gebelik testim ama işaretli yerde gölge gibi bişey var sanki yoksa kuruma çizgisi mi sizce

Eklentiler

• 613F07CA-CF4B-41BF-AEA6-C3AA08590B7F.jpeg
    613F07CA-CF4B-41BF-AEA6-C3AA08590B7F.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba arkadaşlar benim sat 15.02.2024 bat a 8 gün var ama mide bulantılarım ve kasık ağrım oldugu için erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce kan vermeli miyim beklemeli miyim bu şekilde olup hamile oldugunu öğrenen var mı ????
Merhaba canım benimde adetime 1hafta var iken test yaptım silik olarak çıktı bugun adetimin ilk günü ama olmadim dün yine yaptım test pozitif çıktı bel ve kasık ağrısı yaşıyorum suan olacak gibiyim inşallah olmam.Allah herkese gönlüne göre versin 🤲

Kızlar bugün gecikmemin 5. günü dün beta baktırdım 1,20 çıktı acaba yükselme ihtimali var mı kafam cok karısık :KK43: sağ kasıkta ağrı ve mide bulantısı var

X