Saç Rengi ve Saç Boyama Reglken saç açılır mı

sila1318

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2022
26
6
20
Merhaba regl iken saça açıcı kullanılırsa düzgün açılır mı herhangi bi sorun olurmı bilgisi olan yazsın lütfen

Hayır kuaförümden duyduğum kadarıyla biliyorum 🤷🏻‍♀️ Vücut ısısı arttığı için değişik reaksiyonlar gözlemlenebiliyormuş.
Ben de vücut ısısı arttığı için açılmasına yardımcı oluyor diye duydum diğer türlü renkli boyamalarda diplerde ısı daha yüksek olduğu için kızıllaşma falan olabiliyormuş ama emin olamadım

Ben de vücut ısısı arttığı için açılmasına yardımcı oluyor diye duydum diğer türlü renkli boyamalarda diplerde ısı daha yüksek olduğu için kızıllaşma falan olabiliyormuş ama emin olamadım
Dipleriniz koyuysa geçişlerde kızıllaşmalar olabilir. Bence riske atmayın.

Hayır kuaförümden duyduğum kadarıyla biliyorum 🤷🏻‍♀️ Vücut ısısı arttığı için değişik reaksiyonlar gözlemlenebiliyormuş.
Allah allah tam tersi kuaförde saçlar daha iyi açılsın diye saç kurutma makinesiyle ısı uygulanır oysaki.Sizin kuaför yanlış biliyor olmasın?

Regliyken saç boyanırsa tutmaz diye duydum bende,annemler falan öyle derdi ama hiç regliyken saçımı boyatmadım,denk gelmedi yani o yüzden bilemiyorum.Ama sanmıyorum bence yoktur öyle bir şey.
Ama saçımı açtırdığım oldu.Tam olarak açtırma sayılmasada.Ombreli saçlarımın rengini akıtıp 1 ton daha açtırdım reglimin 6.günüydü.
Ve gayette açıldı yani.
Bence hurafe bunlar.

Allah allah tam tersi kuaförde saçlar daha iyi açılsın diye saç kurutma makinesiyle ısı uygulanır oysaki.Sizin kuaför yanlış biliyor olmasın?
Kuaförüm ombre için söylememişti. Konu sahibinin saçları koyuysa geçişlerinde kızıllık olmaması için tavsiye etmedim😊

Kuaförüm ombre için söylememişti. Konu sahibinin saçları koyuysa geçişlerinde kızıllık olmaması için tavsiye etmedim😊
Ombrede de açıcı uygulanıyor ama fark edeceğini sanmıyorum ya.
Zaten açıcının değdiği yerde ısınma oluyor kimyasal reaksiyon mu oluyor o anda ne oluyorsa.Bildiğin ısınıyor yani.Bilemedim 😊

Ombrede de açıcı uygulanıyor ama fark edeceğini sanmıyorum ya.
Zaten açıcının değdiği yerde ısınma oluyor kimyasal reaksiyon mu oluyor o anda ne oluyorsa.Bildiğin ısınıyor yani.Bilemedim 😊
Biliyorum uzun yıllar ombre kullandım😊 Kızıllaşmadan hiç hoşlanmadığım için çok dikkat ederdim yaptırdığım zamana. Belki de hurafedir🤷🏻‍♀️

Biliyorum uzun yıllar ombre kullandım😊 Kızıllaşmadan hiç hoşlanmadığım için çok dikkat ederdim yaptırdığım zamana. Belki de hurafedir🤷🏻‍♀️
Aslında kızıllık birazda saçınızın rengiyle alakalı
Benim saçlarım çok koyu olduğu için çok zor açılıyor mesela herkes bakırlık bırakmadan yapamıyor benim saçı.
Sizinki daha açık tonsa eğer daha kolay oluyodur.

X