Saç Şekillendiriciler Remington CSİ25 mi Babyliss 2325E mi ? yardım lütfen

E.C.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
4
0
Merhaba arkadaşlar
maşa alıcam ama hangisini alayım karar veremedim bu iki maşayı kullanan varsa fikir verebilir mi lütfenn?kaydirigubbakcemile5

Babyliss( bunda dikkatimi çeken hızlı ısınma ve eşit ısı yayılımına dair bişey olmaması)(50ytl)

# Seramik kaplaması ile saçlara zarar vermez
# 25 mm
# Yüksek ısı performansı (100 – 180 ºC)
# Isı ayarlı
# Döner kabl
Hepsiburada.com : BABYLISS 2325E NANO TEKNOLOJİ 25MM SAÇ MAŞASI | Sağlık & Güzellik

Remington(kuru saçlara dediği için acaba çabuk yağlandırır mı, 100ytl)

Kuru/Yıpranmış Saçlar için ideal: Bu saç tipi genellikle hassas ve zayıftır, düşük su içeriği sebebiyle kolayca kırılır. Remington Damage Defence 180 bukle maşası (CiS25) yeni hidrasyon sistemi ile saçınızdaki nem dengesini yeniden dengeler. Nem, buhar olarak, saçın üst deri katmanlarına nüfuz eder. Saçınızı şekillendirirken saçın üst derisi düzleşir ve nem saçın içerisinde hapsolur. Bu sayede saçın nem seviyesi artar ve saçın durumu iyileşir.

Yeni Remington''a özel Seramik, Elmas ve Teflon® kaplama eşit ısı dağılımı sağlayıp saçın daha az zarar görmesini sağlarken, 70%''e kadar daha fazla kaygan olan plakalar saçın kaplamaya takılarak kopmasını engeller ve tüm kaplamalar ömür boyu garanti altındadır. LCD göstergeli dijital değişken ısı kontrolü ve 60 saniyede hızlı ısınma, seçtiğiniz derecede, istediğiniz an saçınızı şekillendirmenizi sağlar.

# 25 mm dijital maşa
# Özel seramik, elmas ve Teflon® kaplama:
# Plaka kaplamasında ömür boyu garanti
# Geliştirilmiş eşit yüksek ısı dağılımı & azaltılmış sıcak noktalar
# 70%’e kadar daha fazla yumuşaklık ve kayganlık
# Buharlı ya da buharsız kullanım
# Saçınızdaki nem seviyesini yeniden dengeleyen hidrasyon sistemi
# Anlık buhar düğmesi
# Saç tipinize özel LCD göstergeli Dijital değişken ısı kontrolü
# Fast heat-up – ready in 60 seconds
# Hızlı şekillendirme için 60 saniyede ısınma
# 1 saat sonra otomatik kapanma özelliği
# Güvenli tutuş için ısınmayan soğuk uçlar
# 3 metre kıvrılmaz kablo
# Isı korumalı çanta
# 3 yıl garanti
Hepsiburada.com : REMINGTON PROFESSIONEL DAMAGE DEFENCE DIJITAL CİS25 SAÇ MAŞASI | Sağlık & Güzellik

Babyliss i hic sevmem, remington un hem duzlestiricisi hem de kivirtan i var bende cok memnun um tavsiye ederimmm:KK66:)

ben babylissi aldım ilk yaptgmda beceremedm sonradan dha iyi oldu ama saçlarım çok düz oldugu icin kalıcılıgını pek saglayamadım bakalm bide köpükle falan denicem.. ısısını en yüksek ayarlarda kullanınca ii sonuç alınabiliyo çnkü zaten 180 drece..

Arkadaşlar az önce hepsiburadadan babylis siparişi verdim. kredi kartıyla yapılıyormuş ödemeler galiba. ben atm kartı ile yaptım :KK43: :44: oldu mu bilmiyorum ayrıca yanlış mı oldu acaba?? :KK43:

siparişlerim bölümüne baktım hiçbir şey yazmıyor. sipariş veremediğim anlamına mı geliyor bu ?

Arkadaşlar az önce hepsiburadadan babylis siparişi verdim. kredi kartıyla yapılıyormuş ödemeler galiba. ben atm kartı ile yaptım :KK43: :44: oldu mu bilmiyorum ayrıca yanlış mı oldu acaba?? :KK43:

anlamak için verdiğin maill adresine bak ordan anlarsın :KK34:
için rahat etmiyorsa iletişimde adresleri var ordan arayabilirsin seni bilgilendirirler

Teşekkür ederim, sorunu hallettim. Siparişim onaylanmamış doğal olarak. Siparişlerim bölümü de boştu. Başka bir siteden sipariş verdim dün. Umarım bir sorun çıkmaz ve beğenirim. Yorumlarımı da eklerim buraya :)

merhaba arkadaslar. bende saç düzleştiricisi vidal sassoon kullanıyorum harika bir düzleştiricii ama lcd ekranı bozulduu ve eskısı gibi saçlarımı yapamıyorum yenii bi dzleştirici almak istiyorum amaaa remington ve babyliss arasında kaldımm...? lütfenn yardım ediiinnn..

X