Resimli dudak dolgusu. Yorum yapın lütfen 🥺

Eklentiler

• 8159AAE0-C938-4A3B-85E2-3D933C8E78E5.jpeg
    8159AAE0-C938-4A3B-85E2-3D933C8E78E5.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 285
Ciddi komplikasyonlar oluşabiliyor bu uygulamada iyi ki başınıza gelmemiş. Hyaluropen diye geçiyor uygulamanın adı ve yüksek basınçla dudağa bi madde veriyorlar zaten biraz yamuk ve orantısız oluyor. Ben size bi paylaşım atıcam özelden, takip ettiğim bir doktorun paylaştığı bi post var bununla ilgili lütfen bi bakın, az para almamışlar ya kandırmışlar resmen😡

Ciddi komplikasyonlar oluşabiliyor bu uygulamada iyi ki başınıza gelmemiş. Hyaluropen diye geçiyor uygulamanın adı ve yüksek basınçla dudağa bi madde veriyorlar zaten biraz yamuk ve orantısız oluyor. Ben size bi paylaşım atıcam özelden, takip ettiğim bir doktorun paylaştığı bi post var bununla ilgili lütfen bi bakın, az para almamışlar ya kandırmışlar resmen😡
Çok ciddi komplikasyonlar olmasa Bile yakından fark edilecek pütürler var dudağımda. Üst alt toplam 10 kadar iğne giriş yeri. Hafif şişik ve morlu. Onlar da pütürlü gösteriyor dudağımı ve tamamen bi hiç uğruna

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Yaptırdıktan sonra (uygulamadan hemen sonra)
Dün ve
Bugün.
Bu kadar hızlı şişliğin ineceğini düşünmemiştim 😔
Sanki çok iyi yapamamışlar gibi canım ya moralini bozmak istemem ama

Ayy ben dudak dolgusu dusunuyordum.ama igneli mi daha iyi yoksa ignesiz mi ayirt edemiyordum.şu an sizi gorunce ignesizden direk vazgectim.igneli yaptircam.bi de bi ton para veriyoruz sonucta bu kadar cabuk eriyince insan üzülüyo haklisiniz
Burada konuyu araştırmanız o kadar iyi olmuş ki. Keşke ben de öyle yapsaydım. İğnesizde yaptırmanız için hiç bi sebep yok yani. Ağrısız olduğunu düşünüyorsanız öyle falan da değil mesela. Ve şu an en kötüsü dudağımda iğne izlerinin kalmış olması. Morluk ve kabartı şeklinde. Bi tane estetisyene görünüp ona yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim

Kızlar bayağıdır dudak dolgusu düşünüyordum. Perşembe günü yaptırdım. Dudağım küçük olduğu için 2 ml yaptırdım. Zaten çok abartı olsun istemiyordum. Sadece görünür olsun istiyordum. Çünkü normalde hiç yok neredeyse. Bugün 3. günü ve neredeyse hiç kalmadı. İğnesiz dolguydu yaptırdığım. Normal mi şu an ki sonuç? Bir sürü para verdim ve hiç sonuç alamadım.
Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Dün ve
Bugün.
Şaşırdığım nokta şu olması gereken ikinci resim zaten :KK70: ama senin aşama ilki gibi ince de değil şekli de değişmiş gibi. Benim de çok ince üst dudağım hatta ince bi çizgi bildiğin yok arkadaşlarım dalga geçer bazen kanka senin de hiç yok be diye :KK70: sizin de dediğiniz gibi doğal durması için istiyordum aklımdan hep geçiyor ama yok hiç güvenemiyorum doğal görünümlü botoks ya da dolguya çok nadir rastladım onu da kimler yaptı bilmiyorum. Aşırı şişiriyorlar ki yüzüme asla uygun değil o şiş dudaklar. Siz doktora gidip sordunuz mu bu durumunu sorduysanız ne dedi? İkinci yakışmış aslında umarım doğru bi uygulama yapmıştır neyse ki dolgu denilen şey zamanla inen eski haline dönen bi uygulama ( diye duydum) :KK70:

Şaşırdığım nokta şu olması gereken ikinci resim zaten :KK70: ama senin aşama ilki gibi ince de değil şekli de değişmiş gibi. Benim de çok ince üst dudağım hatta ince bi çizgi bildiğin yok arkadaşlarım dalga geçer bazen kanka senin de hiç yok be diye :KK70: sizin de dediğiniz gibi doğal durması için istiyordum aklımdan hep geçiyor ama yok hiç güvenemiyorum doğal görünümlü botoks ya da dolguya çok nadir rastladım onu da kimler yaptı bilmiyorum. Aşırı şişiriyorlar ki yüzüme asla uygun değil o şiş dudaklar. Siz doktora gidip sordunuz mu bu durumunu sorduysanız ne dedi? İkinci yakışmış aslında umarım doğru bi uygulama yapmıştır neyse ki dolgu denilen şey zamanla inen eski haline dönen bi uygulama ( diye duydum) :KK70:
Dönüyor dönüyor eski haline. Şu an ilk hali gibi artık zaten 😂 doktora gitmedim hiç. Yaptırdığım yer de daha önce hiç dolgu yaptırmadığınız için inmiş hemen dedi ama alakası yok çünkü ilk kez iğneli dolgu yaptırıp da 1 sene kalan var. Bu konuya yazmıştı 1-2 kişi öyle. Bana kalırsa doktorları çok iyi araştır. Hatta mümkünse gidip görüş. Çok inceyse 2 ml isterler en az. Onları konuş

İğnesiz dolgu nasil oluyor bide benimde dudağim azdı ama 1.2 yapildi 2ml çok geldi bana ben memnunum şimdilik ilk gunkü gibi tabiki değil ama güzel eskiye göre :KK66: profil fotomdanda bakabilirsin
Ay ne güzel sizin ki ben de üst dudağıma istiyorum ama önceliğim burun, meme sonra dudak güle güle kullanın.

Resimler sırası ile ;
Yaptırmadan önce
Dün ve
Bugün.
eskı halı daha guzelmıs keske yaptırmsaydın

X