Müzik Dersleri Ressam Ruhlu Bayanlar

bende resim yapıyorum.karakalem,yağlıboya farketmez:)ama sergide satış yaptığım için yağlıboya oluyor genelde.insanlar karakalem resimleri pek almıyor.resimleri burda paylaşmak çok güzel fikir bence.

resmim güzeldir elim yatkın karakalem çalışmalarım cok oldu ama ben artık oğlumun üzerine düşüyorum annesi ve babası gibi elleri yatkın herşeye resme el becerilerine bunla cok mutlu oluyorum benim yapamadıklarımı oğlum yapsın artık :)

böyle bir bölüm acildigi icin cok mutlu oldum.cok guzel calismalar var.bende resim yapmayi cok seviyorum.okul hayatim boyunca en buyuk hayalim resim ögretmenligiydi.sonra bisekilde olmadi.evlendim ve simdi kendi capimda evde canim sikildikca kalem ve defterimi alip kendimce karaliyorum iyi yada kötü.resmin beni rahatlattigini düsünüyorum.kendim ressam olamasamda diger arkadaslarin dedigi gibi ruhum ressam..sevgiler...a.s.

Ben de yağlı boya karakalem hatta uzun bir zaman eğitimin aldım sizlere bi ara resimelrini çekip yollarımçizimlerimin:)

Bunlar da benim karaladığım birkaç karakalem resim ;
Tuttugun_Kalem_by_AttaQue.jpg

Hand_With_Reflecting_Sphere_by_AttaQue.jpg

Su_Testisi_ve_Kirilma_indeksi_by_AttaQue.jpg

Panthesileia_by_AttaQue.jpg

valla çok güzeller ellerine sağlık teknik bilgisi olanbiriyim teknik olarak da güzell

arkadaşlar herkesin ramazan bayramı mübarek olsun:1hug: bende ressam ruhluyum :1rolleyes: kara kalem çalışmalarım var kendime güvendiğim tek konu resim:asigim: 1 tanede yağlı boya yaptım ilk deneme olarak fena olmadı

bende nasıl kağıt geçerse elime resim çizerim herkes beğenir çocuklar resim için bana gelirler sakin kafayla çizmeyi tercih ederim her zaman odaklandığımda çıt ses istemem çok sinir gelir bana resimlerime önem veririm ne de olsa boğa burçları başladığı işi bitiremese olmaz her şeyimiz düzenli olacak hehehehe...

merhaba, az önce uzun uzun yazmıştım ama bağlantı koptu:KK43:
neyse, ben geçen sene 6 ay resim kursuna gitmiştim, uzunca bir süre ara verdim ama iki haftadır yeniden başladım kursa. iyi de etmişim. Resim yapmak bana çok iyi geliyormuş bunu anladım!! Önce karakalemle başladım sonra yağlıboyaya döndüm, şimdilik repredüksiyon yapıyorum, özgün çalışmak da istiyorum ama eski ustaların eserleri öyle güzelki onları yapıp duvarıma asmak bana büyük keyif veriyor. Sergimiz oldu geçen sene çok beğenildi resimlerim inanılmaz bir kişisel tatmin yaşadım :) Resim yapmayı düşünen arkadaşlar, sakın ertelemeyin bu hevesinizi hemen bulun bir kurs ve başlayın derim!

arkadaşlar resim konusunda kendime güveniyorum ve bi kursa gitmek istiyorum;
Ankara'da yaşıyorum. Halk eğitim merkezlerini önerirmisiniz? tecrübesi olan var mı?

benımde karakelemlerim mevcut.genelde nü ve portre çalışıorum hatta burayada bi kaç resım ekledım=)) bi kaç aydır yapmıorum ama inş tekrar baslıcam çizmeye

işte profilimde görünen yağlı boyayı da ben yaptım boyutu 50cm 75cm 100-150tl arasında satacağım :)

arada kendi kendime karakalem yapıyorum ben de bu yıl ilerletmeye kursa gitmeye karar verdim :KK16: mimarlık okuduğum için eskizlerime de faydalı olcağını düşünüyorum :KK8:

benimde kendimce yaptığım bişiler var yağlıboya suluboya ve karakalem çalışmalarım unlarda $(=AKREP=)(086).jpg

Eklentiler

• $suluboya.jpg
    $suluboya.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 253
  • $at.jpg
    $at.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 320
  • $kız.jpg
    $kız.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 395
merhaba arkadaşlar bende resimle ilgileniyorum. yaptığım tabloları sergilemeyi düşünüyordum hep ama ihtiyaçlarımdan ötürü öncelikli online galerilere yükleyip satmayı deneyeceğim. bildiğiniz güvenilir siteler var mı bu konuda?

X