Revizyon Burun estetiği

babeee38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
87
23
25
Kızlar ben daha önce 3 kez burnumdan ameliyat oldum aynı doktora fakat hiç ama hiç memnun kalmadım batırdı burnumu resmen ne nefes alabiliyorum ne dış görünüşü hoşuma gidiyor.. Şuan tekrar ameliyat olmak istiyorum ama revizyon çok zor ve 4. Kez olacağın için çok çok iyi seç doktorunu diyorlar açıkçası biraz korkuttular beni.. hayalimde hep barbie burun vardı ama ince düz küçük bir burunu her doktor maalesef yapamıyor her doktor nefes almanı da sağlayamıyor.. bu yüzden size sormak istedim kimleri önerirsiniz? İstanbul olursa iyi olur fakat çok iyi bir doktor ise başka şehire de giderim.
Aklımdaki doktor isimlerini de sayayım belki aranızdan birileri doktora ameliyat olmuştur ve olumlu olumsuz benimle paylaşabilir
• Ahmet Arslanoğlu, Alpaslan Yıldırım, Mehmet Can Ubur, Eren Boldaz, Yunus Kaplan, Erdi Özdemir, Furkan Şengöz, Salih Aydın, Sertuğ Sinan Ege, Ümit Taskin, Doğan Pınar, Atahan Ağrılı, Emrah Çelik, Samil Şahin, Hasan Emre Koçak, Yusuf Orhan Uçal

İlk ameliyatı bile yapamayan doktora 3 kere ameliyat olmuşsunuz gerçekten çok şaşırdım. 4. Kez ameliyat etmek isteyecek bir doktoru zor bulursunuz bence.
Aptallık işte.. ya ameliyat etmek isteyenler var aralarında fakat güvenemiyorum bir de yine kötü olur düzeltemezler diye çok korkuyorum…

Aptallık işte.. ya ameliyat etmek isteyenler var aralarında fakat güvenemiyorum bir de yine kötü olur düzeltemezler diye çok korkuyorum…
İnşallah gönlünüzce olur ama kimse mükemmel yapamıyor ille bir kusur oluyor sorun çok büyük değilse bence hiç ameliyat olmayın. 🙏🏻

Merhaba ben de revizyon burun ameliyati olacam .Antepte ramazan sargına olacam.ilk ameliyatımın üstünden 2 ay geçti ve 6.ayda revizyonumu olacam .Kikirdak falan da kullanılacak. Sizce cok mu erken. Bu konularda deneyimi olan birisini bana yardımcı olsanız

Merhaba ben de revizyon burun ameliyati olacam .Antepte ramazan sargına olacam.ilk ameliyatımın üstünden 2 ay geçti ve 6.ayda revizyonumu olacam .Kikirdak falan da kullanılacak. Sizce cok mu erken. Bu konularda deneyimi olan birisini bana yardımcı olsanız
Sizin yerinizde olsam bir kaç ay daha bekleyip iyice araştırıp daha iyi birine ameliyat olurdum revizyon bu sonuçta benim gibi sonradan pişman olmayın

6. ay revizyon icin cok cok erken en az bir sene gecmeli ilk ameiyatin ustunden

Sizin yerinizde olsam bir kaç ay daha bekleyip iyice araştırıp daha iyi birine ameliyat olurdum revizyon bu sonuçta benim gibi sonradan pişman olmayın
Araştırılması ne sözde biz araştırdık da noldu hem yüksek para verdik hem yine kötü burun oldu hakan kar a denen herif yüzünden

bu doktorlar iyi değil barbie burnu burnun anatomisinin cok degıstırılmesı onden ifadesiz oldugun yuzle uyumsuz yapay bır burun seklı bence guzel degıl gorseli geçtim o barbie denilen burunların anatomisi cok saglıksız

X