Revizyon Rinoplasti Ameliyatım

Merhaba bayıldım çok doğal olmuş bende 1 ay oluyo ameliyat olalı çok doğal istemem rağmen aynı dediğiniz gibi domuz burnu gibi oldu çok mutsuzum burdan yazmak istemiyosanız özelden kime revizyon olduğunuzu ve fiyatını yazabilirmisiniz bende revizyon olmak istiyorum
Canım sen ne yaptın benim domuzdan beter 16. Gündeyim bitik durumdayım pazartesi psikiyatri randevum var ailem annem kız kardeşim ağlayıp duruyoruz burnum simam gülüşüm her şeyim gitti 4 kilo verdim 50ye düştüm yüzüm çöktü ilaç isteicem iştah arttıran 8. Ayda dava açıcam foto attığım prof direk çaresi var üzülmeyin 6. Ayda bir bakalım diyor devlette gösterdiğim 2 dr neden böyle yaptığını anlamadı burun ucum tavana bakıyor asla simu ile aynı değil kendi de kabul etti aynı olmasını bekleme dedi küstahca sen geldin diye sana özel bişey yapacak değilim herkese ne yaptıysam onu yaptım dedi ama şuan sadece tedavi olup toparlanıp dava açmayı bekliyorum tvlere bile çıkıcam devlette proflar doç ler yardımcı olmazsa para toplayıp Mehmet yazara gideceğim güncel fiyatı 200 bin 1 yıla ne olur bilmiyorum ondan başkasını düşünmüyorum şuan revizyonların uzun süre sonuçlarını paylaşan tek dr gördüğüm ailemi mahvetti kardeşimin annemin gözyaşında boğacağım onu şuan bitiğim 2 gün önce acile kaldırdılar yemeden içmeden kesildim çizgi film burnu gibi anlatamam ama toparlanacağım yüzümü gülüşümü simamı kaybettim aynaları kaldırdık 1 yıl maske kullanacağım sürekli dua ediyorum güç sabır bulmak için rabbim çaremi verecek tevekkülüm tam

Buda benimkisi kizlar 1 ay oldu ameliyat olalı ve hala ödemlerim fazlasıyla var 6 aya kadar dahada değişir diyorlar bence kafanıza takmayın bende ilk başlarda çok taktim niye oldum diye ama emin olun değmez kafayi yersiniz pisman olmak çözüm değil rahat olup zamana bırakmak gerekiyor
Hos olmus ama dumduz olmasi yerine biraz daha kavisli olabilirmis

X