Elektrikli Süpürgeler Robot süpürge kullanıp memnun olan var mı?

roidmi eve plus kullanıyorum 3 aydır. Silme özelliği hiç kullanmadım ama süpürmesinden memnunum, işimi aşırı kolaylaştırdı. Çöp istasyonu olması muhteşem. Toz torbasına otomatik olarak çöpünü vakumluyor. Tavsiye ederim.

roidmi eve plus kullanıyorum 3 aydır. Silme özelliği hiç kullanmadım ama süpürmesinden memnunum, işimi aşırı kolaylaştırdı. Çöp istasyonu olması muhteşem. Toz torbasına otomatik olarak çöpünü vakumluyor. Tavsiye ederim.
aradan birkaç ay geçmiş ama mesajımı görürseniz size bir sorum olacak

robot benim yaptığım sıralamaya göre süpürmüyor birkaç kere sildim yeniden sıralama yaptım ama olmuyor kendi kafasına göre gidiyor böyle bir sorun yaşadınız mı ?
Bütün haritayı süpürmeye başladığı zaman kendi kodladığı şekilde yapıyor oda oda ayırmayı denediniz mi? Koridorla odayı bir gördüğü oluyor o düzenlemeyi yaptınız mı?

Ben Xiaomi Mop Pro'dan memnunum da, tek sorun evi onun için toplamak😂 her yer her yerde olunca pek işe yaramıyor iki çocukla🫣

Bütün haritayı süpürmeye başladığı zaman kendi kodladığı şekilde yapıyor oda oda ayırmayı denediniz mi? Koridorla odayı bir gördüğü oluyor o düzenlemeyi yaptınız mı?
zaten haritalama yaparken renklendirdi odaları bölümlere de ayırdı, ben odalara isim verdim onlarda sorun yok. sıralama yaptım işte bu noktada tüm haritayı temizle dediğimde benim yaptığım sıraya göre gitmiyor zaten her durumda şarj istasyonunun olduğu odadan başlıyor her yolu denerken bunu keşfettim :) sonra da haritalamayı nasıl yaptıysa o sıraya göre gidiyor o zaman niye sıralama seçeneği koymuşlar taktım bu duruma :)

X