Rüya yorumlama

Bunup

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2019
11
6
25
Merhaba birisi benim 2017 sonunda rüyama girdi tanışacağım gün kıyafetine kadar gördüm ancak aralık sonunda kendimi ilişki olmuyor diye düşünürken gördüm sonra aralık sonunda bunu yaşadım ancak bu kişiyle iki sene kadar garip bir biçimde kopamadık yanında adeta başım dönüyordu, daha sonra bu kişiyi her ne zaman rüyamda görsem kendisiyle karşılaştım hep, garip bir biçimde yaşayacaklarımızın görüntüsü geldi gözüme ve yaşandı,2019dayız en son ocakta son görüntüyü yaşadım kendisiyle daha sonra yollarımız şuan görüşmüyoruz o başkasıyla görüşüyor bence şuan ,kendisi hayırlı mı değil mi diye dua edip yattığımda vefat etmiş annemi yeşil ışıklar içinde gördüm tam 3 kez dua ettim hayırlı mı o kişi benim için diye. Rüyamda anneciğimi gördüm yeşil ışıklı bir şekilde,bu kişiyle çok önceden yanardağa elele tutuşup yürüdüğümüzü gördüm rüyamda, anlaşamayacağımızı gördüğüm rüyalarımda gerçekten küs ayrıldık buluşmalardan kendisine çok bağlandım ancak bir türlü ilişki olmadı kültür farkı ve bir kaç sebepten ötürü neden böyle oldu sizce? Saflığımdan tecrübesizliğimden kaybettim ve bir kaç aşamayacağımız sebep.Hayatım boyunca merak edeceğim

Safsarisin

Oğlum herşeyim 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
10.991
14.495
Başak burcu olduğun için bu kisiye takmışsın kafayi bence sen..kabul et başak takıntılı oluyor. Benim kocam da başak :KK66:
Bir daha bence gidipte o falcılara para kaptırma. Gelecegi kimse bilmez. Böyle seylerle uğraşma canım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 461 gün geçti.

Pia22

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.769
7.007
Istihare yap ben eşimin ailesi tanimadan gormustum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 456 gün geçti.

Pia22

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.769
7.007
Başak burcu olduğun için bu kisiye takmışsın kafayi bence sen..kabul et başak takıntılı oluyor. Benim kocam da başak :KK66:
Bir daha bence gidipte o falcılara para kaptırma. Gelecegi kimse bilmez. Böyle seylerle uğraşma canım
Ruya diyor 😁

Pia22

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.769
7.007
Onu gördüm rüyayı daa cocuga takmış kafayi. Ruya yorumlamak cok zor kuzum. Bazen ruyanda gordugun kişi sensindir aslinda mesela
O kadarini bilmiyorum da istihare kesin cikiyor