s13 ve 14 te NE ARARSAN VAR ! Bakmadan Geçme

Eki Görüntüle 1175968 Eki Görüntüle 1175971 Eki Görüntüle 1175972 Eki Görüntüle 1175976 Eki Görüntüle 1175978 Eki Görüntüle 1175979 Eki Görüntüle 1175982 Eki Görüntüle 1175984

ORIFLAME Fondoten Süngerleri 4'lü 5TL
AVON El Kremleri 100ML 4'er TL
GANO marka Reishi Mantarlı Yağlı Ciltler için Sabunlar tanesi 15 TL
BRAUN marka saç düzleştirici, yenisini aldığım için artık buna ihtiyacım kalmadı 20TL
PHILIPS marka maşa 10TL
VEET tüy dökücü krem sprey VEET den hediye gelmişti, lazer epilasyon yaptırdığım için kullanmıyorum 10TL
Kemerler 1'er TL
Takı askısı 4 TL
.........
ORIFLAME MY RED & DELICACY İkisi de 50ml Görüldüğü gibi çok az kullanılmış tanesi 15TL[/COLOR][/SIZE]

AVON 20SPF Güneş Kremi Hiç Kullanılmadı 10TL 150ml'dir
VEET tüy dökücü krem sprey VEET den hediye gelmişti, lazer epilasyon yaptırdığım için kullanmıyorum 10TL
AVON Precision Glimmer Parıltılı Farlar Organic Green & Plum renkleri tanesi 4TL

ve tırnakbantlarının tamamı....hepsine kadar tutuyor acaba..bunlarla ilgileniyorum..[/QUOTE]

Canim engelli bi akrabam var. Veet ten kullanıyor. Onlara pahali geldiği için sıkıntı yaşayabiliyorlardı.7.5 a verirsen ona almak istiyorum.
[/QUOTE]

Merhaba,

Düzleştirici duruyormu acaba ? Birde son fiyat nedir ? Acil ihtiyacım var.

.........
ORIFLAME MY RED & DELICACY İkisi de 50ml Görüldüğü gibi çok az kullanılmış tanesi 15TL[/COLOR][/SIZE]

AVON 20SPF Güneş Kremi Hiç Kullanılmadı 10TL 150ml'dir
AVON Precision Glimmer Parıltılı Farlar Organic Green & Plum renkleri tanesi 4TL

ve tırnakbantlarının tamamı....hepsine kadar tutuyor acaba..bunlarla ilgileniyorum..

Canim engelli bi akrabam var. Veet ten kullanıyor. Onlara pahali geldiği için sıkıntı yaşayabiliyorlardı.7.5 a verirsen ona almak istiyorum.
[/QUOTE]

Merhaba,

Düzleştirici duruyormu acaba ? Birde son fiyat nedir ? Acil ihtiyacım var.
[/QUOTE]

Merhaba, maalesef o satıldı

Sevgiler

X