Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇIM MAHVOLDU ACİL

Palette 7.57 tarçın kahve ya da loreal excellence 6.45 bakır kahve tarzı bir boyayı 20 volüm oksidanla uygularsanız renk farklılıklarını kapatır.
Hem de hedeflediğiniz renge yaklaşırsınız.

sacimi evde açıp bakır yapacaktim açma sonrasi sacim igrenc oldu dipler çingene sarısı diger yerler bildiginiz turuncu oldu birkaç saat sonra siyaha boyasam saçım çok kötü duruma düşer mi böyle insan içine çıkamam lutfen yardimci olun
Canım bende bir kere evde aynı hatayı yapmıştımda Recep İvedik gibi olmuştum kuaförde çözüldü en son iş 🤣🤣evde daha fazla müdahale etme bence

Canım bende bir kere evde aynı hatayı yapmıştımda Recep İvedik gibi olmuştum kuaförde çözüldü en son iş 🤣🤣evde daha fazla müdahale etme bence
ya geçen sefer yinr aynı hatayı yaptığımda kuaföre gitmiştim kahveye boyamistik kahveye boyamamiza rağmen bazı yerlerde yansimalar olmuştu kadın o renkten bu renge ilk seferde tabii ki yansıma oluyor falan dedi sürekli boyayacaksin bi iki sefer dedi ben de madem ilk sefer illa yansıma olacak evde de kahveye boyadim diye düşündüm ama bilmiyorum pandemi nedeniyle pek de gitmek istemiyorum nasıl olacak bilmiyorum

yine açayım mı diyorsunuz yani ben kahveye geri döneyim hemen diye düşünüyordum ama
Bence silme işlemi yapın kahverengi aktıkça yine sonuç hüsran olur kızıl yansımalar ortaya çıkar . Uğraşmayayım derseniz yoğun küllü kumrala boyayın 6.11 falan günü kurtarır biraz koyu olur ama kızıl yansımalar olmaz bu da en son çare :)

X