Saç Kesim Şekilleri SAÇIMI KESTİM VE BİRŞEY OLMUYOR :(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Elam123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
97
9
35
Merhabalar;

Saçlarıma perçem attırdım ve şimdi saçım model almıyor ne fön çektiğimde güzel duruyor nede toplağımda kadınsı.. Sizce ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum :KK43: Uzatabilirmiyim heen yada nasıl şekil verebilirm. Saçlarım dalgalı. perçemime meçbur fon çekiyorm :KK43:

Merak etme saç perçemi aşırı çabuk uzar.Bir iki hafta sonra şekli yerine oturur

üzülme canım badem yağı kullan kırılması azalır uzaması hızlanır hem parlak olur eğer çok rahatsız oluyosan bandana kullan :KK66:

üzülme canım badem yağı kullan kırılması azalır uzaması hızlanır hem parlak olur eğer çok rahatsız oluyosan bandana kullan :KK66:

Teşekkür ederim. İnternetten bir formül buldum. Badem yağı sinemaki otu ve bemix ampulu karısıtırp saca uygulırsa uzaması hızlaşırmış. Zarar vermez sanırım. Bugün bu karşımı deniyeceğim :KK43:

evet çok doğru bemiks ampul eczanede satılıyo yağlarıda tarihine bakarak al aktarcıdan işe yarıyor emin ol

O zaman bende bir formul veriyim.Eczanelerde satılan medi-biotin isimli ürün var.Biotin yuklemesı yaparak saş ve tırnak uzatıyor.Foyatı 30 küsürlü birşey olması gerek.

Evet kullandım.Şu an hala da kullanıyorum.Fir akat şöyle bir durumda var saçlarımda boya yok ayrıca sıcaklık veren saç kurutma makinesi düzleştirici ,maşa gibi hiçbirsey kullanmıyorum.,Bu yuzden sacım çabuk uzuyor.Birde hergn bir avuç badem yemeye çalışıyorum.

Evet kullandım.Şu an hala da kullanıyorum.Fir akat şöyle bir durumda var saçlarımda boya yok ayrıca sıcaklık veren saç kurutma makinesi düzleştirici ,maşa gibi hiçbirsey kullanmıyorum.,Bu yuzden sacım çabuk uzuyor.Birde hergn bir avuç badem yemeye çalışıyorum.
nasıl kullanıyorsunuz? bildiğimiz biotın mı yoksa farklı bır sey mı

Bildiğimiz biotin.Hap şeklinde tırnak ve saç desteği.Sabahları ac karnına içiyorum.

Az önce biotinle alakalı konuşuyodum kuzenimle tesadüfen burda gördüm kuzenim saçları dökülüyodu kullanmıştı biotin gnc diye bitkisel bi ilaç heralde saçlarım banyoda sırtımdan akıyodu diyo o derece ilaçtan 2 kutu kullandım durdu dökülmr diyo aynı ilaçtan mı bahsediyoruz

Az önce biotinle alakalı konuşuyodum kuzenimle tesadüfen burda gördüm kuzenim saçları dökülüyodu kullanmıştı biotin gnc diye bitkisel bi ilaç heralde saçlarım banyoda sırtımdan akıyodu diyo o derece ilaçtan 2 kutu kullandım durdu dökülmr diyo aynı ilaçtan mı bahsediyoruz
Dökülme konusuda hangisinin işe yaradığından emin değilim.Ben tırnaklarım için kullandım.Çok çok zayıf oldukları için:KK43: O esnada priorin isimli şampuan kullanıyordum saç dökülmesi için ona yordum durmasını.

Biotini doktor önerisi ile mi almayız? Tek bir biotin yok sanırım. Bir kaç tür var gibi :110:

Ben anlamadım perçemden mi memnun değilsiniz. Yüz tipinize gitmemiştir belkide. Ben eskiden perçem kullanırdım ama yüzümü daha geniş gösterirdi ne zamanki uzadılar aradaki farkı gördüm. Meğerse yuvarlak yüzlü olduğumdan perçem yüzümü daha kısa gösteriyormuş yakışmıyormuş.

X