Saç Kesim Şekilleri Saçlarım çok kuru ve dalgalı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kdr_tgb

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
15
3
37
slm arkadaşlar saçlarım çok kuru ve dalgalı saçlarım var banyodan sonra kabarıyor bana iyi gelecek bir şampuan saç kremi şekillendirici ne önerirsiniz acaba

dove pure care dry oil serisi bana iyi gelmişti. her şeyini aldım ama ben; şampuan,krem,maske,yağ

slm arkadaşlar saçlarım çok kuru ve dalgalı saçlarım var banyodan sonra kabarıyor bana iyi gelecek bir şampuan saç kremi şekillendirici ne önerirsiniz acaba
Bende de aynı sorun var. Ben de yıllardır çözüm arıyorum, ama bulamadım hala. Malesef saçlarımdan nefret ediyorum.

ben de sizin gibiyim kızlar ama sürekli bakım yapmak gerekiyor maalesef,benim en büyük sorunum da şekillendirme.

Senin yasadigin ülkede varmi bilmiyorum ama ben bundan kullaniyorum. Hem nemli saca hemde kuru saca uygulayabiliyorsun.
Ben genelde sacim nemliyken sürüyorum (benim saclarim kuru ve kivircik, kuruduktan sonra kabaran tiplerden)
Bu sac kremi kullandigimdan beri sacim kabarmiyor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 143
bir üründen mucize beklememelisin. saçını saç kurutma makinasıyla kurutmamaya çalış. bol su iç. anladığım kadarıyla saçların mat benimki gibi. içten beslemek dıştan beslemekten daha iyi.ayda bir devit ampul al iç. b12 düzeyini 500e getir. kansızlık varsa o sorunu çöz. ve asla ısıl işlem uygulama. birde epa dha miktarı yüksek balık yağı seni rahatsız etmiyorsa kullanabilirsin. ben içten müdahale ettiğimden beri saçlarıma aşık oluyorum tek sorunu biraz dökülüyor onuda halletmek üzereyim. ürün olarak elseve mucizevi yağ güzelleştirici kremi saçıma sürüyorum tarıyorum. sonra kurumak üzereyken uçlarına elimde erittiğim hindistan cevizi yağını sürüyorum oh mis . ilk baş uçları yağlı gibi durabilir ama saç yapımız kuru olduğu için onu emiyor. bu kadar umarım faydasını görürsün.

Aynı benim saçlarımı tarif etmişsin. Ben organix markasının keratinli düzleştirici şampuanı kullanıyorum. Fön gibi duzlemiyor tabiki ama içindeki keratin sac yüzeyini pürüzsüzlestirip kabarmasıni önlüyor ayrıca keratin saçı ciddi anlamda yumuşatıp patlatıyor .kakao ve avokado yağı da nemlendiriyor. Ben çok memnun kaldım bu sampuandan sana nasıl gelir bilmiyorum ama bunu kullandığından beri düzleştirici daha uzun süre dayanıyor hatta düzleme den doğal haliyle bile dışarı çıktığım çok olmuştur ki ben saçımı düzleme den bakkala bile gitmeyen bı insandim. Kuruluk için de Pantene in 3 dk lik maskelerini den nem terapisini kullanıyorum duşta. İkisi birlikte Voltran oluşturuo resmen

X